Prošlé kakao

Anonymní
28.1.16 17:10

Prošlé kakao

Ahoj maminky, upekla jsem buchtu s kakaem a po tom co jsem si na ni pochutnala, tak jsem zjistila, že kakao je prošlé už víc jak rok. Pokud by se jednalo o mě, vůbec bych nad tím nepřemýšlela, ale papkala i malá se synem. Jedná se o minimálku, ale i tak mám strach. 8o :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

jujingova
28.1.16 17:14

Nic tomu není

• Nahlásit
  • Citovat
sadlo-maslo-uzeniny
28.1.16 17:15

Co řešíš? P*del si to přebere. Ja dělal ve společensky unaveném stavu kafe asi z 10 let srarého Jacobsu a maximálně jsem se divil že to moc teda nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
12322
28.1.16 17:16

A co si myslíš, že se stane? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26394
28.1.16 17:32
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, upekla jsem buchtu s kakaem a po tom co jsem si na ni pochutnala, tak jsem zjistila, že kakao je prošlé už víc jak rok. Pokud by se jednalo o mě, vůbec bych nad tím nepřemýšlela, ale papkala i malá se synem. Jedná se o minimálku, ale i tak mám strach. 8o :oops:

Z čeho máš strach? Co by se kakau tak mohlo stát? Moje máma vzpomínala, jak ještě před 48. měl její děda koloniál, když to začalo vypadat zle, tak ho prodal a zásoby zazdil do kůlny, aby na ně nikdo nemohl - kakao prý měli několik let a nikoho nenapadlo, že by tomu mohlo něco být.
Ber to tak, kakao nemá kalendář, tak neví, že se má zkazit. Pokud by bylo zkažené, tak to poznáš.
Osobně se řídím tím jak to vypadá, chutná a voní, ne datem na obalu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
28.1.16 17:53

Nic tomu není.

Btw: že vám prošlo kakao je tak intimní sdělení, že musí být psáno anonymně? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
28.1.16 18:14
@sisk píše:
Nic tomu není.Btw: že vám prošlo kakao je tak intimní sdělení, že musí být psáno anonymně? :zed:

Tak třeba někdo nemusí vědět veřejně, že budou mít celá rodina sra*ku. :lol: Dělám si srandu, prošlé kakao ničemu nevadí. :nevim: Mně by i bylo líto ho vyhodit, kdyby bylo kvalitní. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
6.2.17 11:45

V pohodě, doma jsme měli hodně staré kakao a fakt mu nic nebylo…jsou potraviny, které se za války skladovaly v sudech a pokud byly v suchu, vydržely desetiletí…cukr, rýže, ani u konzerv (pokud nejsou poškozené, nebo zrezlé) nemusíš mít strach. Právě konzervace ti jídlo uchová. Já jednou jako malá ochutnala asi 15 let zavařenou husu v sádle ve skle..a nic jí nebylo. Prostě byla jen kvalitně zavařená. Nemluvě třeba o vojenských konzervách. Takže ono hned vše vyhazovat taky není správné, záleží co to je. Nemyslím teď čerstvé výrobky…ale ty suché a konzervované

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama