Protilátky na spermie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
5.11.21 12:42

protilátky na spermie

Ahojky holky, zjistili mi v Gennetu protilátky na spermie, beru už druhý měsíc kortikoidy. Nejdřív jsem dva týdny brala 16 mg a teď beru 8 mg…V pondělí jsem byla na kontrolních odběrech a dneska mi doktorka volala, že to nezabralo. Poradíte mi jak pokračovat? Já nevím jak se rozhodnout, zda ještě počkat anebo jít rovnou na IVF?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5.11.21 17:31

Ahoj, jak ti to zjistili? Taky tam chodím a chtěla bych požádat o podobné vyšetření padž mám podezření… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
5.11.21 21:11

@nwmnick ahojky, mně taky na Gennetu zjistili protilatky na hranici a ještě ureaplasmu :D.
Nicméně na protilatky mi dají Prednison a prý se může hned jít na umělé oplodneni, že se nemusí čekat… tak nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.11.21 23:50

@Silence_is_golden udělali mi odběry krve…a z toho to zjistili, ale ja to tušila, měla jsem příznaky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.11.21 23:51

@Majdasss no mě se nechce jít hned na Ivf… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
13.11.21 09:56

@Wiwi1992 já tě chápu… přeci jen to IUI je méně náročné… mě doktorka hned tlacila do Ivf, ale já chci 3 pokusy iui a pak Ivf… a ty můžeš jít na IUI?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
13.11.21 10:24

Třeba vám to holky pomuze, též mi zjistili protilátky na spermie v Plzni na reprodukční imunologii. Doporučen Medrol, ale s tím, aby to zabralo, tak se musí brát min mesic. Každopádně v car mi jo napsali a nic, u noveho IVF v jiném car mi ho dr rozmluvil, ze je to zbytečně, když se použije metoda ICSI, tak tím se to obejde🤷‍♀️
Tam se to povedlo🙏Takže asi k IUI to smysl má a u IVF asi ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
13.11.21 10:51

@Michaelavavra děkuji!!! Mně zjistili hranicne pozitivní protilatky spermiím a pak na imunologii ureaplasmu a mudr říkala, že ty protilatky mohou být způsobeny i tím… brali jsme s manželem antibiotika a 24.11.jdu na kontrolní odběr krve a moči, tak uvidíme…nicméně já jdu na IUI, takže kdyby tam pořád byly, tak mi prý dají Prednison… ten bych brala a v lednu už bych na IUI mohla prý jít :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.11.21 13:51

@Majdasss rekla mi, ze je prej IUI k nicemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
13.11.21 13:57

@Majdasss to je skoro to same,Prednison.Tak ať se brzo zadari😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
13.11.21 16:18

@Wiwi1992 jo aha… a vy už máte veškerá vysetreni za sebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
13.11.21 16:18

@Michaelavavra děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
15.11.21 09:20

@Majdasss no mě řekla doktorka, že to je prý k ničemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
15.11.21 09:21

@Majdasss mám…genetiku, imunologii.. našli mi i že mám špatnou štitku, ketoru mi zaléčili…takže tu už mám srovnanou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
15.11.21 13:28

@nwmnick jasný, já už mám taky vše hotové, teď půjdu na kontrolní odběr na tu ureaplasmu, tak jsem zvědavá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat