Protisměru kočárek

14
21.5.20 09:42

Protisměru kočárek

Zdravím potřebovala bych poradit ohledně sportovního kočárku… Moje požadavky jsou: až je sedačka vyšší a není jen u země jak se teď dělají :)
Rukojeť nastavitelná jsme vysocí, obousměrná sedačka… A nejlépe nafukovací kola :)
A co největší hmotnost ☺
Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

LD1
173
21.5.20 09:48

Mame od Patrona a jsme moc spokojeni. Mají na podvozek i zvyšovací nástavce, aby byla ta sedačka výš. Jde nasadit v obou směrech, zadní kola jsou nafukovaci, přední gelova, ale snad se s nimi dá domluvit a jde koupit i přední nafukovaci. Je super, máme podvozek delta 4C a sedačku Vario.
https://www.patron.eu/…y/komponenty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15271
21.5.20 09:52

Joie versatrax, X-landery

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16882
21.5.20 09:57

Ja mam od bebetta luca pro, sedacka je prostorna (to byl asi hlavni požadavek proc sem ho kupovala), nafukovaci kola, zvladnou i vetsi terén, rukojet nastavitelná, vozi ho chlap uplne v pohode, sedačka na oba směry nebo se tam a pricvaknout vajíčko. Hmotnost netuším, těžký není, ma kolem 11kg, ja naopak hledala neco, co v pripade potřeby zvladnu vynést i s dítětem nekde do schodů :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
21.5.20 10:02

@Janli a v tom jsme je nastavitelná rukojeť?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15271
21.5.20 10:05

@Kiki0110 jak joie, tak x-landery mají nastavitelnou vytahovací rukojeť. Podívej se na youtube, jsou tam videa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15271
21.5.20 10:08

Mám pocit, že by to mohlo splňovat i Maxi-cosi adorra a některý Cybexy, ale to už zkus dohledat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20736
21.5.20 10:10

@Kiki0110 Klidně bych slevila s obousměru. Ani u jednoho dítěte jsme to nevyužili déle než měsíc. Dítě velmi rozčilovalo čumět jen na rodiče a nevidět, kam se jede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
21.5.20 10:13

@Svistice máme 9 měsíců a prostě řev když mě nevidí právě proto hledám nějaký co nám bude vyhovovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 10:14

@Janli a co myslíš že je lepší X-lander x-move vs. Joie versetrax
Neumím se rozhodnout

• Nahlásit
  • Citovat
14
21.5.20 10:14

@Janli promiň nechtěně jsem kluka na anonymní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15271
21.5.20 10:20

@Kiki0110 pokud s tím budeš jezdit převážně terén, tak bych šla spíše do X-landru. Pokud by to měl být kočárek na asfalt, chodníky a trávu, tak joie. U x-landrů si na videu prohlédni skládání, ne všechny jsou složit do jednoho kusu. U jednoho se pro skládání musí oddělávat sedačka, což ho dělá pro cestování, třeba vlakem, nepoužitelný. Jen si už nepamatuju, který to byl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 10:23

Dobře já právě mám zkušenosti s X-lander xa starší typ
A teď máme zase autosedačku joie

• Nahlásit
  • Citovat
14
21.5.20 10:27

@Janli nevím proč se mi tam furt hází anonymní :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1658
21.5.20 10:54

@Kiki0110 u nas vyhrava stokke trailz, taky jsme vyssi. Jen ne kazdemu vyhovuje korytkove sezeni.
Kamaradka mela stokke xplory, ktere ma stejnou sedacku, byla naprosto spokojena a vozila az do 3 let. Trailz ma ale oproti xplory nafukovaci kola :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama