Vybírám sportovní kočárek

270
20.5.20 08:54

Vybírám sportovní kočárek

Ahoj holky, synovi je půl roku. Sám zatím nesedí, ale v hluboké korbě nevydrží. Samozřejmě máme dvojkombinaci a sporťák máme. Chtěla bych něco skladnějšího, pojedeme na dovolenou. Nevím jestli se v mých pozadavkach dá vůbec nějaký sehnat…chtěla bych nafukovací kola, nebo prostě jiná než plastová a aby byla trochu větší (aby se sním dalo i v lese a podobně, ne jen na rovném asfaltu ve městě), aby šel polohovat co nejvíc do lehu vzhledem k tomu, že syn nesedí a bylo by fajn kdyby měl otočnou sedačku proti směru jízdy. Není to podmínka, ale bylo by to fajn, abych na syna viděla. No a cena..maximálně asi 5 000 Kč, ale to už je opravdu strop. Pokud někdo prodáváte takový, tak se klidně taky mrknu. Moc děkuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8033
20.5.20 08:59

Koukni na Joie Litetrax 4 Air, kromě té otočné sedačky splňuje obojí. Já mám jen Litetrax a i terén zvládne ok, má ale umělá kola. Seshora má okýnko, kde můžeš dítě kdykoliv zkontrolovat. Za mě je otočný sporťák blbost, dítě máma stejně nezajímá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
20.5.20 09:01

@Aduš8 koukala jsem na klasický jak píšeš, tak mrknu na ten Air. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2505
20.5.20 09:16
@Aduš8 píše:
Koukni na Joie Litetrax 4 Air, kromě té otočné sedačky splňuje obojí. Já mám jen Litetrax a i terén zvládne ok, má ale umělá kola. Seshora má okýnko, kde můžeš dítě kdykoliv zkontrolovat. Za mě je otočný sporťák blbost, dítě máma stejně nezajímá :lol:

No, nevím, já měla otočný sporťák a obě děti v něm vozila do 2,5 let (spaly v něm po obědě) a tedy otočený ode mně byly jen párkrát, preferovaly koukat na mámu. Když jsem pak na dovču pořídila golfky, tak to byl divný pocit na dítě nevidět, když třeba spalo apod.

Jinak já měla x-lander x-move a byla jsem naprosto spokojená, nafukovací kola, otočná sedačka, polohovatelný skoro do lehu. Děti v něm milovaly spánek. Byl i poměrně prostorný, takže se ve spánku klidně otáčely ze zad na bok, nebo spaly na bříšku. Jen ta skladnost nevím, musela se sundat korbička, ale šly i sundat kolečka. Nový je drahý, ale v bazaru se určitě dá sehnat levněji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14615
20.5.20 09:19

Do pěti tisíc seženeš s otočnou sedačkou jen bazarový. Já mám benetto nico. Jinak koukni do starších diskuzí - sportovní kočárky s otočnou sedačkou, najdeš jich tam dost. Momentálně je asi nejlepší Joie versatrax, ale ten se bazarový bude shánět těžko, je to novinka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14615
20.5.20 09:22
@Aduš8 píše:
Koukni na Joie Litetrax 4 Air, kromě té otočné sedačky splňuje obojí. Já mám jen Litetrax a i terén zvládne ok, má ale umělá kola. Seshora má okýnko, kde můžeš dítě kdykoliv zkontrolovat. Za mě je otočný sporťák blbost, dítě máma stejně nezajímá :lol:

Za mě je blbost neotočný… :D. Moje dítě do dvou let odmítalo jezdit po směru. Nutně na mě potřebovalo vidět, jinak byl řev… Musela jsem kvůli tomu prodat super sporťák po prvním a shánět nový…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
20.5.20 09:23

Terén vs. mírný terén ? Gesslein

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, čekáme první miminko a vybíráme kočárek, uff :-)
Máme předvybraný Gesslein, ale nevím, jakou variantu zvolit.
Moc se mi líbí výměnná kolečka - malá do města, větší do terénu, které ale nemá ve výbavě model F4 - ten bychom chtěli (jako jediný se v základní sestavě dodává s korbičkou).
A tak jsem se zamyslela, jestli budeme vůbec vyjíždět do toho většího terénu, a ty výměnný kolečka potřebujeme - bydlíme ve městě :-) Čím se myslí ten mírný vs. těžký terén? A kam už neprojedou malá kolečka?
Máte zkušenosti? Moc děkuju!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6280
20.5.20 09:27

Souhlasim s otocnym, kor pokud je malicky. Dcera az kolem 20m jezdila po smeru, ze se ji to vic libilo, jinak chtela videt na me. Propinala se, otacela…tak jezdila tak, aby na me videla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1137
20.5.20 09:27

@PapeJ to jsem ráda, že nejsem sama, moje dcery si taky chtějí se mnou povídat :oops:
@Kiwijeta jakou máš tu dvojkombinaci? Jako 5m je dost bobek, aby se natřásal na sporťáku, nejde třeba na vašem kočáru oddělat stříška? Dítě dáš na bříško a krásně kouká do okolí? My tak jezdili strašně dlouho. A pokud má sporťák nafukovačky je i tak dost těžký a neskladný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
20.5.20 09:46

@Sue2008 Máme baby design Lupo comfort. A na břiše mi neusne..a jakmile ho otočím na záda, dočkám se jen řevu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
20.5.20 09:55

Mam pětiměsíční a taky ho to přestává bavit v hluboké korbě. Nakonec jsem pořídila sportak trojkolku, bez otocne sedačky. No zatím ho tam dávat nechci. Budu se snažit jej udržet co nejdéle v hluboké korbě. Už se tedy ve sportaku svezl na výletě a za dva týdny jedeme na týden na hory a beru sportak kvůli skladnosti. Tuším, že ho potom do hluboké korby nedostanu, ve sportaku se mu velmi líbí.
Já bych klidně jako blázen koupila ještě jeden kocarek, ale muž by asi nechápal. Mám už tři kočárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
20.5.20 10:21

@JaninaN1
Přiznám se, že jsem o kočárku s výměnnými kolečkami neslyšela. Já automaticky vybírala kočár s nafukovacíma vetsima kolama, kdybychom chtěli někam do lesa a podobně..jednou jsme kočár vezli přes kořeny a kameny do kopce v lese (neplánovaně)..předpokládam, že normální lesní cestu ta „městská“ kolečka zvládnou v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama