Protivnej podzim...

534
27.10.04 14:07

Protivnej podzim...

Tak nevím, maminky, jestli je to změnou počasí, ale u nás je to teď samý pláč. Připadám si jak zpátky v šestinedělí a to jsou nám tři měsíce. Nemůžu se od Elišky skoro hnout. Jedině když dám dudlík. Ale to se musím připravit na to, že po vypadnutí začne křik nanovo. Pusinka si nechce ani hrát. A zatím rostou hory prádla na žehlení. Ach jo… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
27.10.04 14:16

Můžu tě potěšit, u nás je to taky tak. Máš aspoň výhodu, že ti malá vezme aspoň cumlík. Naše Bětka cumlík absolutně odmítá a místo toho by celé dny měla v puse ručky až po lokty. Když si s ní právě nehraju nebo nepovídám, musím jí nasazovat na ručky trubičky z kartonu, na noc ji občas stáhnu do plenky.....asi jsem zlá maminka, ale jak jinak bych ji to odnaučila? Je fakt, že po 14 dnech ubrečeného zápasení jsme to už omezily na minimum. V noci se z 11 hodinového spánku bez přerušení stalo probouzení 2× než se rozední. Denně přibude pračka prádla a já jelikož nestíhám žehlit, tak všechno jenom skládám do skříní. Syn stávkuje, že nechce chodit do školky a doma brečí, že si hraju jenom s malou…no děs. Kdybych se nesmála, jaká je to švanda mít dvě děti, asi bych taky plakala - zoufalstvím :D :D :D
Radka a 2 uplakánci

• Nahlásit
  • Citovat
9
27.10.04 14:41

Plně souhlasím, je to děsný. Malej je taky ubrečenej a já jsem navíc utahaná, protože podzim mi vysává energii. A zima taky. Při představě, že jdu s malým ven a to navlíkání, jak moje i jeho ..... tak mi vztávají vlasy hrůzou na hlavě. Tak jsem si postěžovala a jdu zase něco dělat. Sandy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
27.10.04 14:44

:( Jo, a to nás čeká ještě takovejch pět měsíců, než bude teplo. :( A při představě, že v zimě některý dny nebudeme moci ven vůbec… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.10.04 18:04

tak koukám,že nejsme sami, komu ten podzim zrovna neprospívá, jenže nám k tomu ještě rostou zoubky-rostou,ale nejsou moc vidět,večer má malej teploty, takže dáváme paralen baby. Navíc se v listopadu musím vrátit do práce alespon na 2 dny v týdnu a od malého se mi moc také nechce-no to člověku taky na náladě nepřidá,ale jiné řešení není-končí nám půlroční mateřská a tudíž se nám příjem sníží o 10000,což je citelné-stát se nepředá se svými 3500. Nu ale což-přežili jiní,přežijeme taky.Tak se mějte Lisa

• Nahlásit
  • Citovat
9
27.10.04 20:50

Mám už nějakou dobu ten ranec peněz (3500,–-) a musím říct, že je to děsný. Hádáme se doma kvůli prachům a ještě k tomu tohle počasí. Jsem zvědavá, jestli přežijeme do jara. Kromě toho by to chtělo zimní obutí a vůbec ..... :( Už aby bylo jaro. Nesnáším podzim a zimu. Sandy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama