Provera a nepravidelná menstruace

414
14.7.21 13:59

Provera a nepravidelná menstruace

Ahojky všem, jsem mladá 24 let, děti zatím nemám ale do budoucna budu chtít. Mám již delší dobu nepravidelnou menstruaci a pravidelně chodím na injekce agolutin na vyvolání menstuace, často víckrát do měsíce, Mám bolesti podbříšku - křeče a píchání, bolesti mohu přirovnat ke slepemu střevu, které již mám několik let odstraněné. Jakmile dostanu menstruaci, tak mám dorazit k lékaři, aby mi vzali krev ohledně funkce činnosti vaječníků a dalších ženských orgánů. Když zjístí, že je ta hladina hormonu ženských nízká, tak jak to budou řešit dále, jelikož tu nizkou nebo žádnou hladinu mi lekař, již naznačil, že tam nějaký problém bude. Poté mi bude nasazena Provera - prášky, máte s tím některá zkušenosti? Kdyby nepomohlo, tak se pak bude řešit LPSK a pomocí toho se vyřeší konečně snad již mé problémy? Nevíte po jaké době tu hospitalizaci navrhne sám lékař, nemám představu? Možná bych byla raději, kdyby se to vyřešilo hnedka, kde je problém. Musím dodat, že přírodní lečbu a různé bylinky mám již vyzkoušené, hormonální lečbu a jogu, gynex také a i nějaké podobné léky jako je Provera. Budu ráda pokud jste některá měla podobný problém, jak jste řešili vy? Ve stresu nejsem a svoji práci mám moc ráda. Včera jsem byla na injekci agolutin nějaké silnější měla jsem to dotat již včera a pořád nic, tak čekám. Děkuji mockrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LP4
71
14.7.21 14:07

@Kamila17 já jsem nejprve jedla proveru ta mi menstruací srovnala a poté jsem ji brát prestala a s vekem jsem presla na hormonalni antikoncepci. Je to par mesicu co jsem ji po 10 letech vysadila a cyklus jsem mela opet na prd..ale i presto se mi povedlo do 5mesicu otehotnet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21446
14.7.21 14:20

Už jsme ti psaly, že operaci se tvoje problémy nevyřeší. Operace, co by ti srovnala cyklus neexistuje. Jen ti odstraní nefunkční vaječník. Já proveru beru, celkem zabírá. Po půl roce budu vysazovat a pak se uvidí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat