Intimní problém-krém?

25
12.7.21 07:08

Intimní problém-krém?

Ahoj, prosím o radu. Asi třetí den mám takový nepříjemný pocit “u vstupu”. Možná, jestli je to nějaká lehká infekce. Byla jsem na chatě s celou rodinou, na kole, venku večer zima, mohlo to být asi cokoli. Než půjdu ale ke gynekoložce, chtěla jsem zkusit nějaký krém, co by to vyřešil, když to není tak akutní. Nikdy jsem to neměla, poraďte mi, prosím, krém. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
317
12.7.21 07:38

Vždy mi zabíral canestene, zavádět a mazat z vnějšku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7373
12.7.21 07:38

Canesten

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3539
12.7.21 07:40

Doporučuju probiotický intimní krém ELLEN - je to malá tubička, sice drahá, ale výborná - bez obsahu vody, takže vůbec nedráždí nic. můžeš si přečíst víc info na www.ellen.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33077
12.7.21 08:00
@jahoda13 píše:
Ahoj, prosím o radu. Asi třetí den mám takový nepříjemný pocit “u vstupu”. Možná, jestli je to nějaká lehká infekce. Byla jsem na chatě s celou rodinou, na kole, venku večer zima, mohlo to být asi cokoli. Než půjdu ale ke gynekoložce, chtěla jsem zkusit nějaký krém, co by to vyřešil, když to není tak akutní. Nikdy jsem to neměla, poraďte mi, prosím, krém. Děkuji

Já bych si tam nic nemazala a raději se několikrát denně osprchovala vlažnou vodou a osušila. Chodila bych v dlouhé sukni bez spoďárů. Můžeš být zapařená z kola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
12.7.21 09:56

Me pomaha clotrimazol, zablety na tri dny a masticka, na mensi problem to vzdy zabere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat