Provoz trafiky

Anonymní
4.6.15 18:27

Provoz trafiky

Anonym, rodina o tom neví. To by bylo keců. :zed:

A teď k věci manžel by chtěl provozovat trafiku. (Takovou tu klasickou zelenou budku) a právě nevíme a přemýšlíme jestli je vůbec nějaká šance se tím uživit? Co myslíte? Neprovozoval ji někdo z vás?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12285
4.6.15 18:38

Tak zalezi na konkurenci, ale obecne tisk kupuje porad mene lidi a na cigaretach je strasne malo penez. Uzivit se to muze, ale asi zadny velky hit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.15 19:07

Napadlo mě tam mít i sazku a třeba i jízdenky, obálky, známky atd.

• Citovat
  • Nahlásit
23954
4.6.15 19:17

Asi bude záležet kde to bude. Pokud někde, kde projde hromada lidí, není tam automat na lístky, není poblíž jiné trafika nebo podobný obchod, tak by šance mohla být. Ale vzhledem k tomu, že do trafik berou vesměs důchodce, tak to na velký vývar nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12327
4.6.15 19:20

Na cigaretách je max. 1kč, na novinách nějaká kačka nic moc, jízdenky tam sou desetníky na jedné, známky nic…pak to doplnit cukrovinkama na těch se něco vydělá…a alkohol, ale na ten musíte mít zkolaudovaný stánek, jinak nesmíte prodávat alkohol…a pokud nějaký stánek je v okolí tak si moc nevyděláte…je potřeba mít i zásoby min za půl mega jinak to nemá moc cenu a především tam pracovat samy…vím o čem mluvím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
4.6.15 19:23

My máme trafiku na vesnici (obec s 2600 obyvateli) a paní to slušně živí. Ale má tu ženské časoppisy, křížovky, senioři kupují tisk, hobby časopisy. K tomu prodává drogérii (laky na vlasy, deodoranty, sprcháče, laky na nehty, drobnou bižu. Dále čistící prostředky (jar, aviváže, savo, Lanzu, něco na vytírání), toaletní papír - od všeho ale pár kusů, z laků má 3 druhy například. K tomu svíčky, aromaolejíčky, mucholapky, hnojiva - co se na vesnici hodí. Prodává také pohledy, balící papíry, stužky, dárkové taštičky, a základní školní potřeby (péra, náplně, sešity, pastelky, zmizíky) - o prázdninách a těsně po mívá obaly, celá pouzdra, složky apod. Prostě tam člověk koupí všechno. Ale zase ve městě už by se to nemuselo tak vyplatit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tatranka1
4.6.15 19:29
@Anonymní píše:
Anonym, rodina o tom neví. To by bylo keců. :zed:A teď k věci manžel by chtěl provozovat trafiku. (Takovou tu klasickou zelenou budku) a právě nevíme a přemýšlíme jestli je vůbec nějaká šance se tím uživit? Co myslíte? Neprovozoval ji někdo z vás?

Bez terminálu je to hooodne slabé.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
4.6.15 19:56

Nebo máme možnost koupit dům s restaurací. Tak přemýšlíme do čeho jít.

• Citovat
  • Nahlásit
6591
4.6.15 20:05

Sazku do stánku asi nedostanete, nehledě na to že sazka nedává terminály blíž než myslím 200m od sebe.
Tafik aspo%n u nás hodně končí. Co já doporučím je udělat trafiku v lídlu. Vybrat si nějakej navštěvovanej a bude to supr. Je to asi 6-7let co jsem t domlouval s jejich manažerem a chtěli jen 11-12 000nájem včerně služeb.
Budky jsou na prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
4.6.15 20:06
@Anonymní píše:
Nebo máme možnost koupit dům s restaurací. Tak přemýšlíme do čeho jít.

Nevím, ale pakliže chcete jenom podnikat a nevíte vlastně v čem, tak volba na restauraci mi nepřipadá to pravé ořechové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
4.6.15 20:06
@Anonymní píše:
Nebo máme možnost koupit dům s restaurací. Tak přemýšlíme do čeho jít.

já nevím mě přijde že podnikání v tomhle oboru se vůbec nevyplatí. Když budeš mít trafiku s bídou vyděláš na nájem protože na cigeretách nic nevyděláš u nás ve večerce zrušili cigerety kvůli tomu že z toho nic nemají. A restaurace záleží kde bydlíte jestli někde na vesnici nebo ve městě kde těch hospod je více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
4.6.15 20:33

@kacenka8 no ono je to trochu jinak. Pokud máš obrat tsk dostáváš lepší ceny a hlavně bonusy (jako třeba dvě tyčky cigaret zdarma mim dodák k větší objednávce)
Takže v malém se to rozhodně nevyplatí, ale ve větším nebo na extra dobrém místě je to docela zajímavé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
4.6.15 20:46
@jakanas píše:
@kacenka8 no ono je to trochu jinak. Pokud máš obrat tsk dostáváš lepší ceny a hlavně bonusy (jako třeba dvě tyčky cigaret zdarma mim dodák k větší objednávce)
Takže v malém se to rozhodně nevyplatí, ale ve větším nebo na extra dobrém místě je to docela zajímavé.

Aha tak to jsem nevěděla ale furt si myslím že stánek se nevyplatí hodně toho tady u nás zrušili to už spíš jak je psáno výše otevřít si trafiku někde ve velkým obchodě kam chodí nejvíc lidí pokud nájem nebude zbytečně předražený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42924
4.6.15 22:17

Ahoj, já před pár lety provozovala trafiku v rekreační oblasti a do začátku si jednoznačně připrav balík: už to tu někdo psal. My tam měli malinkou trafičku, cigára, nějaký tabák, časáky, noviny, pohledy… prd v podstatě a čtvrt mega v zásobách. :roll: :roll:
Navíc když máš na krámě cigarety, vyjede ti sice slušný obrat, ale pro tebe zůstane pár procent, tenkrát to vycházelo v průměru 5 Kč z krabičky.
Jenomže okamžitě spadneš do DPHčka díky vysokému obratu, takže podvojné účetnictví, teď čerstvě EET, hezky zálohy a dvakrát denně se hrabat v remitendě.
Opravdu je to to, co chcete? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
7.3.17 14:50

Dobry den, napiste prosim co je EET? proc ona ma negativny vliv? Aby nestat platce DPH, lze prijem rozdelit na dve firmy? Jak snizit dane, aby mit vetsi zisk? co poradite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama