Prsicka u male holcicky

38
16.3.06 17:01

Prsicka u male holcicky

Ahoj mamky,

potrebuju poradit…nasi male (21m) nasli cirou nahodou na utz cystu na vajecniku. Dle dr ji mam sledovat, jestli ji „nerostou prsa nebo chlupy“…
Jsem jak uchyl a porad ji osahavam prsicka, jestli ji nahodou nerostou. Nemam zadne srovnani, tak vlastne ani nevim, jak to maji ostatni deti…tedy jestli maji uplne plocha prsicka nebo (jako v nasem pripade) lze nahmatat lehounce „zvetsenou“ prsni zlazu a prsicka (jenom ty dvorce) jsou trosicku vyduta.

Poradite? :((

Dekuji, Rina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1352
17.3.06 20:05

Moc ráda bych ti poradila, ale naše malá byla tak tlustá, že ani nevím, jestli měla nějaký prsíčka. Ale kamarádčina holčina měla dost zvětšený, ale dr. jí řekla, že je to z růstových hormonů co cpou kuřatům. Tak nevím, snad dopadnete dobře papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
17.3.06 20:16

Rino,

naše malá měla na pohmat i viditelné okem obě prsíčka zvětšená asi tak do roka a půl. Bylo mi u dr. řečeno, že to má z mých hormonů. Teď už tam nenahmatám nic a malá je úplně plochá. Moc jsem ti asi neporadila. ALe pokud ještě kojíš může to mít třeba z toho.

Držím palce ať jste v pořádku.

Dana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
3.9.06 14:00

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat za kamarádku, která má 17 měsíční holčičku a mají právě takový problém. Její malá má asi od půl roku mírně zduřelá prsíčka, nejdříve jedno a pak i druhé. Její dr. je dost pečlivá a chce jí udělat krevní rozbor, aby zjistili příčinu ( přitom holčička od jiné kamarádky má taky zvětšené prsíčka a její dr. nad tím jenom mávla rukou 8O ).
A tak je moje kamarádka dost vystrašená, aby to nebylo něco vážného.
Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím některá nemáte zkušenosti. Co je příčinou a jak se toho „zbavit?“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 12:12

Taky máme pochá prsíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie