Průjem ve spánku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 01:28
Průjem ve spanku

Ahoj, píšu tohle dost vyděšená a znechucena :zed: v noci jsem se vzbudila, cítila jsem se úplně normálně, i před tím večer, ale! V pyžamu průjem! To se mi nikdy dřív nestalo, že by to že mě odešlo ve spánku… Jindy se spíš probudím třeba na bolest břicha… Ale teď jsem se fakt cítila normálně a ono se to nějak samo a probrala jsem se až když bylo pozdě, jen jsem si po chvíli všimla že mám nějak mokro… :zed: :zed: stalo se to někomu taky?

Reakce:
Popeladym
Kecalka 345 příspěvků 24.08.19 02:00

Může se to stát. Prostě tvrdý spánek. Varovné signály Tě nevzbudily. A průjem je rychlej. :lol: Jsou i horší věci v životě.

pattybouvier
Kecalka 111 příspěvků 24.08.19 19:54
@Anonymní píše:
Ahoj, píšu tohle dost vyděšená a znechucena :zed: v noci jsem se vzbudila, cítila jsem se úplně normálně, i před tím večer, ale! V pyžamu průjem! To se mi nikdy dřív nestalo, že by to že mě odešlo ve spánku… Jindy se spíš probudím třeba na bolest břicha… Ale teď jsem se fakt cítila normálně a ono se to nějak samo a probrala jsem se až když bylo pozdě, jen jsem si po chvíli všimla že mám nějak mokro… :zed: :zed: stalo se to někomu taky?

Ahoj, mně se stalo něco podobného… jednou jsem byla sama doma a relaxovala jsem. Usla jsem tak na 5 min. Pak jsem sebou trhla- Potrebovala jsem si prdnout a najednou po**ané kalhoty… šla jsem na záchod a tekla ze mě voda asi půl hodiny v kuse…

Váš příspěvek
Reklama