První botičky -bačkurky ze druhé ruky?

550
25.7.15 00:25

První botičky-bačkurky ze druhé ruky?

Ahoj holky, ted jsme zrovna kupovali dcerce kvalitní botky na léto a celoročky od značky Superfit, protože má holka extra uzkou nožičku a Superfity z certifikované obuvy jsou prý jediná značka co na tak uzkou nohu vyrábí… No ale jedny boty stojí kolem 1000 kč. Jenže ted si čtu že by děti měli mít i bačkurky, pokud je doma rovná podlaha a my máme všude jen plovoučku. Takže musím koupit bačkurky. Zajímá mě jestli si můžu tuto kvalitní obuv koupit ze druhé ruky, když jsou to bačkurky, ve kterých toho děti ještě moc nenachodí…že by se nemuseli nějak přetvarovat… Je tu někdo kdo tomu rozumí a poradí? Mohla bych zrovna hezké bačkurky od této značky koupit levně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69025
25.7.15 00:33

@Marky983 Nevím, já bačkůrky neřešila, děti běhaly jen v ponožkách, ale jinak bych řekla, že naopak doma toho tyhle špunti nachodí víc jak venku, takže bačkůrky mi přijdou jetější než celoročky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
25.7.15 00:34

Ja bych nekoupila, ale my doma po plovouckach vsichni chodime bosky.

Nevidim problem ani tak v proslapnuti boty, deti jsou v tomto veku lehoucke, spis ze i mrnousove muzou trpet na plisne a celkove mi to prijde nehygienicke. Pokud chces, aby dite melo neco na nohou, davej ji na doma ty sandalky. Ale doopravdy az ve chvili, kdy dite hodne chodi, pokud to jeste hodne proklada lezenim, tak ji jakakoli pevna bota bude na skodu, bude ji to vytacet nohu do strany

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737

Dcerka nosívala zezačátku taky Superfity, seděly ji. Na druhou stranu nejsou jediné na světě, chce to prostě vyzkoušet více druhů. Doma máme taky rovnou podlahu a bačkory nevedeme. Takže bych se tím netrápila. Pokud toho moc nenachodí, tak bych ji nechala jedny botky navenek a stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114

1. bačkůrky dítě nepotřebuje
2. můžeš jí nechat doma klidně jedny z těch koupených
3. bačkůrky stojí pár korun, ale na začátku chození jsou stejně nevhodný
4. já nechávala doma většinou bosýho, dokud nebyla studená podlaha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11345
25.7.15 06:11

Tak pokud to beres tak, ze dite jeste moc nechodi s bazarove budou v dobrem stavu, tak by mi spis prislo logicke koupit bzarkove sandaly a nove backurky. Prece jenom (pokud rodice davaji backurky i doma), tak v domacich dite travi vic casu nez ve venkovnich.
A jestli backurky na doma ano nebo ne je vec nazoru, ja davam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
25.7.15 06:19

Doma mi nikdy zadne dite boty nenosilo a ani nebude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11765
25.7.15 06:40

Asi budu davat protiskluzove ponozky jinak obuv pro koho koliv z rodiny bych neporidila z druhe ruky. Obleceni mi neva, ale ta obuv je dulezita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
25.7.15 07:40

Superfity na ven :palec:!

Na doma mely (pokud je to nutne, ale je fakt, ze je prakticky nenosily a nenosi! A proto je i mladsi zdedila po starsi…)ty nejlevnejsi, ale s zirafkou! Jsou to ty klasicke manzestrove kotnickove!
Z druhe ruky bych nekupovala, opravdu jsou tyhle lacine!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
25.7.15 07:40
@Šarlota4 píše:
Asi budu davat protiskluzove ponozky jinak obuv pro koho koliv z rodiny bych neporidila z druhe ruky. Obleceni mi neva, ale ta obuv je dulezita.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28838
25.7.15 07:41

Chození naboso na plovoučce je nevhodné. Chodit na boso je vhodné jen venku v nerovném terénu(kamínky, posečená tráva, písek) nebo doma, když jsou měkké koberce.

Co se týče papuček na doma, stojí pár korun, oproti botám. To bych vůbec neřešila a koupila bych nové. Doma toho děti nachodí víc než venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18651
25.7.15 07:47

@Marky983 Nevím, proč dítěti, které sotva začalo chodit kupuješ hned dvoje boty. :nevim: Kluk začal chodit touhle dobou vloni, koupila jsem mu sandálky. Za měsíc mi z nich vyrostl, takže na konci srpna jsme kupovala něco mezi celoročkama a teniskama, ty mu vydržely taky měsíc a pořídila další celoročky (které už mu na jaře samozřejmě nebyly).
Na doma chodil v capáčkách.
Jinak bačkorky stojí do 300, takže to už taková investice zase není. Jinak myslím, že bazarové bačkůrky budou mnohem „jetější“ než bazarové celoročky v malé velikosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
25.7.15 07:55

@Svistice taky jsem kupovala vzdy jen sezonni! Sandalky ale teda urco nove a druhe celorocky byly, tusim, ze uz i jete :think:,vydrzela v nich fakt chvilku…zimni nove - pocitala jsem, ze zdedi mladsi, ovsem ta nas prevezla a ikdyz jsou od sebe jen o 22.m.,tak uz ji byly zimni od starsi male, takze se kupovaly zase nove :zed:!
Backurky pro starsi zasadne nove, mladsi ma po ni zdedene, ale myslim, ze v rodine to neni tak horky, navic v nich starsi fakt moc nenachodila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11765
25.7.15 08:00

@Debie je to uplne stejne jako po cizim. Tvoje deti nemaji stejnou nohu ac jsou to sourozenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
25.7.15 08:11

@Šarlota4 jako to jo, souhlasim! Mne slo spis o hygienicke hledisko ;),ze kdyz uz z druhe ruky (nohy :mrgreen: ),tak po segre a navic vim, kolik nich nachodila/nenachodila abylo mi jasny, ze by bylo skoda ´kupovat nove, kdyz byly jako nove…Ale jinak mas pravdu, potvrzeno - nozky maji opravdu kazda jine!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama