Odkdy pantofle do školy?

2929
23.6.15 13:08

Odkdy pantofle do školy?

Ahoj,
otázka jasná, od jaké třídy cca kupujete dětem do školy klasické pantofle? Doteď jsem kupovala vždy sandály, aby to měly na noze hlavně pevné a neškobrtly někde na schodech. Po donesení školní společné fotky jsem ztratila iluze, sandály přešlápnuté, pásky rozepnuté, takže stejně tipnu tak od listopadu chodí jakoby v pantoflích, jen je ještě větší riziko, že jí někdo přišlápne ten pásek, který měl být zapnutý :mrgreen:

Tak jsem se rozhodla, že koupím od září už pantofle. Jedno dítě mi jde do první třídy, to dostane sandály, druhé bude čerstvě devítileté a půjde do čtvrté. Koupili byste sandály s tím, že si je možná i někdy zapne nebo rovnou pantofle? Crocsy nechci, nesnesla bych to v práci na nohách hodinu, natož půl dne…

Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24356
23.6.15 13:11

Dovolí to školní řád? I když to zjevně moc nekontrolujou…
Ale jinak neporadím, mám teprve budoucího prvňáčka, bude mít Befada s perforovanou podrážkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
23.6.15 13:16

@Loll A já myslela, že se do první třídy nosí bačkůrky. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
23.6.15 13:16

Nekoupila bych ani jedno, upřímně řečeno. I do školy plánuju pevné plátěné přezůvky Befado, stejný typ, ve kterém odchodila školku.
Edit: Jenom s těma crocskama souhlasím, to je pro mě bota tak maximálně k bazénu, ale ne na běžné nošení.

Příspěvek upraven 23.06.15 v 13:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
23.6.15 13:18

Ahoj, já bych řekla že tak od 3 třídy, do 3tí třídy jsme kupovali bačkorky, a pak už pantofle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
23.6.15 13:19

@Bersaba Tak ano, ale třeba čtvrťačka už za prvé nechce pevné plátěné bačkůrky 8) a za druhé velikost 35 už je krapet problém ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22609
23.6.15 13:20

@Loll osobně bych dětem dala pantofle nejdřív na 2. stupeň. Tam už tolik neběhají. Do páté třídy jsou ty děti furt v pohybu. A teda divím se, že to nevadí učitelce, že dítě nemá zapnuté boty. Já jsem psala kvůli přezůvkám i vzkazy rodičům do žákovské.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929

@malinika Já kupuju otevřené, i do školky, v klasických bačkorách se jim potí noha :)

@spell Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730

@Loll Pro čtvrťačku už bych klidně ty pantofle koupila. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
23.6.15 13:23

Tak děkuji, to jste mi teda pomohly :mrgreen: :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
23.6.15 13:26

@Loll :mrgreen: A jaké boty měly na té fotce ostatní děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22609
23.6.15 13:26

@Loll rozhodni dle toho jak máš klidné dítě. Já mám kluka co se nezastaví a pokud bude takový i ve škole tak bude mít sandály a budu ho kontrolovat zda si je zapíná. Pokud máš klidné dítě, co umí i chodit pomalu tak klidně pantofle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
23.6.15 13:31

Podle fotky má půlka dětí crocsy, zbytek sandály+pantofle+bačkory, vše po pár kusech :nevim: A pak moje dítě, které má krásné růžové přešlápnuté sandálky, na jednom pásku jí stojí vedlesedící soused a na druhém pásku si stojí sama :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
23.6.15 13:33

@Loll Tak to je teda prekérní situace… 8) Asi bych možná nechala výběr na dceři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
23.6.15 13:35
@malinika píše:
@Loll Tak to je teda prekérní situace… 8) Asi bych možná nechala výběr na dceři.

To radši ne. To bych musela koupit lesklé lodičky na vysokým podpadku :D

Tak uvidím, mám dva měsíce na přemýšlení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama