Sandálky DPK

949
4.6.15 22:55

Sandálky DPK

Maminky, máte zkušenosti s těmito botkami? Jsou lehké a ohebné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16807
4.6.15 23:10

Konretne tyhle ne, ale stejny typ. Boty DPK byly nejlepsi boty pro male dite, jake jsem mela. Byly krasne mekke, ohebne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
4.6.15 23:17

Nemusí být konkrétně tyto, to je jen náhodná fotka. Prostě tento nebo podobný typ :-)
Já jsem DPK koupila před x lety pro starší dceru a moc se mi nezamlouvaly, strašně tvrdé. Tak se ptám, abych věděla, zda se nějak změnily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16807
4.6.15 23:32

Ja kupovala boty pro male deti, do vel. 30. Meli jsem oba typy plus klasicke celorocni na uzsi nohu( a ty byly nejlepsi ze vsech a nejoblibenejsi u ditete). Tehle typ http://www.dpk.cz/…pr-as-1301-2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9450
4.6.15 23:59

Do cca 4 jsem kupovala jen dpk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde
5.6.15 07:57

Mame jenom boticky DPK, dokonce si je nechavam posilat do zahranici, protoze v CR nezijeme. Podle me jsou to suprove botky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
5.6.15 08:34

Já kupuji DPK jen celoročky, ty jsou bezkonkurenční, zimní a kotníkové tenisky. Sandálky a papuče jsme měli jednou, ale malou prostě tlačily na patě a nechtěla v nich chodit :( pro mě naprd, neb máme podnikovou prodejnu kousek…takže sandálky beru Superfit a papuče Fare

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
9.6.15 21:07

Tyhle sandály vpravo s krytím prstů mám na mladšího prcka jen v šedé barvě…jsou měkké celokožené, že z nich můžu udělat pomalu kuličku…v patní části nejsou vůbec žádné stehy nebo šití, nemá co tlačit :-). Superfity neobujeme…nepočítaj, že děti mají i nějakej nárt hehe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama