První gynda a oznámení těhotenství až v ordinaci

Anonymní
16.3.21 07:25

Prvni gynda

Zdravim, mam asi trochu boby dotaz, ale ja vazne nevim :D :D. Objednala jsem na zacatku tehotenstvi a objednala jsem se na 1. Prohlidku. Jenze kdyz jsem se u sestry objednavala, tak jsem ji nezminila, ze jsem tehotna a ona me objednala normalne na preventivni. Staci to rict az dojdu primo doktorce? Asi je to blbost, ale pro jistotu se ptam :D

Příspěvek upraven 16.03.21 v 07:28

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7538
16.3.21 07:27

Jo, já se objednávám online a nikde tam neudavam co po nich chci. Spíš jestli ses objednala 2-3 týdny po vynechani, aby bylo něco vidět na utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1297
16.3.21 08:19

Nemusíš to nahlašovat. Ono jde stejně jenom o potvrzení, žádné speciální kontroly ti kolem toho dělat nebude.
Jak už tady psala @JancaS84, důležité je se objednat tak kolem 7-8tt, aby bylo na utz něco vidět a doktor tě nevystresoval tím, že tam nikde nic není a možná je to mimoděložní.
Já to v obou dvou případech řekla až doktorovi v ordinaci - že mám pozitivní testy a jestli by potvrdil těhotenství. Tak to během standardní preventivky potvrdil ultrazvukem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
16.3.21 14:08
@Anonymní píše:
Zdravim, mam asi trochu boby dotaz, ale ja vazne nevim :D :D. Objednala jsem na zacatku tehotenstvi a objednala jsem se na 1. Prohlidku. Jenze kdyz jsem se u sestry objednavala, tak jsem ji nezminila, ze jsem tehotna a ona me objednala normalne na preventivni. Staci to rict az dojdu primo doktorce? Asi je to blbost, ale pro jistotu se ptam :D

Uplne v klidu, ja sla na potvrzeni tehotenstvi taky primarne hlavne na preventivni prohlidku. Jen teda mne nechala doktorka termin na kterem jsme byly domluveny a byla jsem “jen” 6+3, takze mi pouze potvrdila gestacni vacky a srdicka az o tyden pozdeji.
Ale ja se tim vubec nenervovala a ani by me nenapadlo, ze by to nemelo dopadnout dobre 🙂
Kazdopadne souhlasim s komentari vyse, ze je lepsi jit az v 7-8tt.

Příspěvek upraven 16.03.21 v 07:28
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
16.3.21 14:11

To s tebe bude mít pan doktor radost, když tě ještě jako svou pacientku neviděl, držím palce.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
16.3.21 14:53
@spinkánek píše:
To s tebe bude mít pan doktor radost, když tě ještě jako svou pacientku neviděl, držím palce.. :kytka:

Tak zakladatelka nikde nezmínila, že je to nový doktor/ka. Já jsem spíš pochopila, že je to 1. prohlídka v těhotenství, které předem neoznámila.
A i kdyby to byla nová pacientka, čerstvě těhotná, doktorovi je to šumák… od toho tam přece jsou, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat