První inseminace IVI nevyšla

19.9.06 22:29

Prvni IVI nevyslo

2.9. jsem byla na prvnim IVI (viz moje tema 1. IVI). Vedela jsem, ze sance jsou jen asi 15%,ale i tak jsem tomu strasne chtela verit.

Bohuzel jsem 13.9. dostala menses...... na dovolene, kde byla krome pribuznych i jedna stastna kamaradka tehule.
Stalo me to spoustu premahani zachovat si dobrou dovolenkovou naladu. Ted uz je to lepsi, picham si zase hormony a jdu na druhy pokus.

Trosku si rikam, ze jsem mozna nemela jet hned po IVI (cca 2 hodiny po inseminaci) na motorce na dovcu, ale doktor rikal, ze je to v pohode.....
Taky jsme meli s manzelem hned druhy den na to styk. A po nem jsem mela jakysi vytok, tak nevim, jestli jsem si ten neuspech trosku nezavinila sama?

No alespon jsem mela prvni slusnejsi menstruaci po cca roce vysazeni hormonalni antikoncepce.

Ted na pristi pokus nahodim leharko a klidovy rezim a snad......PROSIM to tentokrat vyjde.

Chtela jsem se sverit, tyhle stranky mi hodne pomahaji. Je to lepsi nez ucebnice a taky psycholog. Diky za Vas, holky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Missorka
20.9.06 07:19

Ahoj Kikimoro,

opravila jsme ti metřík, abych ti aspoň trošku spravila náladu… :-)

Zkus kouknout do:

Zebřičkového deníčku - https://www.emimino.cz/…s/story/5062

diskuse Profi snažilek - https://www.emimino.cz/modules.php?…

fóra IVF+ISCI - https://www.emimino.cz/modules.php?…

Hodně štěstí! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1177
20.9.06 07:26

Re: Prvni IVI nevyslo

Milá Kikimoro,
neboj, určitě se to jednou podaří. Mně se to podařilo až na 3. IUI. Po první IUI jsem měla při odchodu z CARu pocit, že nevím, proč by to jako nemělo vyjít. No, a nevyšlo, nevyšlo ani 2.IUI a ani 1. IVF. Takže na 3. IUI jsem šla spíše na přání manžela než z vlastního přesvědčení a hurá, povedlo se!!! Připomenu jen, že my jsme byli s manželem naprosto v pořádku a přesto se nám 2,5 roku nedařilo a vlastně nebylo ani co léčit. Takže moc nepřemýšlej co by kdyby (z vlastní zkušenosti vím, že to stejně nepomůže), těš se z toho, že aspoň MS se srovnává a s chutí do dalšího pokusu. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3427
20.9.06 13:50

Ahojky,
posílám pohlazení na bolavou dušičku a také tě pozvu mezi nás do zebřičkového deníčku, kde je nás spousta co podstupujeme IUI, poté IVF ....... a stále se snažíme přmoct přírodu, která nám zatím nedopřála miminko do bříška. Já zrovna teď začínám baštit prášky na další pokus IUI a jsme pořádně bojovně naladěná, že už to svoje štěstíčko musím ulovit.
Tobě přeju hodně štěstíčka, aby další IUI bylo úspěšné a ty jsi se mohla radovat. Takže hlavu vzhůru a hurá do boje :)

Pokud budeš mít chuť, rády tě přivítáme mezi sebou. Maru - zebřičkový deníček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
21.9.06 15:38

Ahojky,
taky tě zvu do našeho Zebřičkového deníčku!

Vím, že každý neúspěch je velké zklamání, ale u nás aspoň zjistíš, že v tom nejsi sama!!! IUI má menší pravděpodobnost než IVF, ale i tam jsou úspěchy, jen to nevzdát!!! I přesto, že jsme podstupovali IVF, vždy s 50% možného úspěchu, tak se nedařilo. Teď konečně!!! Na 5.pokus jsem těhu (4 IVF + 1 KET), ale jen šeptám potichoučku, ještě je to dost čerstvé a mám strach, aby se něco nestalo. TAKŽE TO NEVZDÁVEJ, URČITĚ TO JEDNOU VYJDE!!!

Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama