První kontrola až v 8tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
272
4.7.22 07:39

Prvni kontrola az v 8tt

Holky, jsem podruhe tehotna (5tt) a dnes me objednali na prvni kontrolu az v 8tt. S prvnim synem jsem sla v 6tt a tehdejsi dr mi rikala, ze je to tak dobre, kdyby to bylo mimodelozni, aby to vedeli vcas. Ted mi ty dva tydny navic prijdou dost. Zadne obtize nemam, sice je mi blbe, ale tak to je normalka zejo. Chodim ted k jinemu doktorovi a sestra byla neprijemna, ze volam uz ted v 5tt, coz me sokovalo, protoze zavolat po pozitivnim testu je normalni, ne? Taky jste nektera sla az v 8tt na prvni kontrolu? Treba je to normalni a minule jsem sla jen hodne brzy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4267
4.7.22 07:41

Jasně, že to je normální. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2367
4.7.22 07:49

Je to naprosto v pořádku. Taky bych ke své doktorce šla takhle později, kdybych nezačala špinit. Přeji pohodové těhotenství ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34526
4.7.22 07:51

@Brevnovanka88 je to naprosto normální a lepší, než chodit v 5 nebo 6. tt. a panikařit, že není srdce a tak podobně, 8. tt. je naprosto ideální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
4.7.22 07:55

Taky jsem byla na první kontrole až v osmém týdnu. Dřív to podle mě nemá cenu, protože jak tu píšou výše, nemusí ještě bít srdíčko a pak je člověk akorát ve stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
4.7.22 07:59

Ano je to úplně normální, běžně se chodí nejdřív od sedmého týdne, dřív to nemá cenu.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29608
4.7.22 08:04

Je to normální, naopak je to lepší, aspoň už bude něco vidět. Ono ani v tom 6tt by žádné mimoděložní nemuseli poznat. Takhle už bude i srdíčko. Ja byla až někdy kolem 9tt a taky se to nepo… :D Nebyl čas zajít dřív a letět tam se sotva zaschlým testem sem fakt nechtěla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Maminecka5
4.7.22 08:06

Ahoj, já jsem ted po 9té těhotná..a z duvodu 3potratu mě doktor chtěl vždy vidět dříve..ted jsem 5+4tt a na kontrolu jdu až příští týden v 6+6tt, ale zase si říkám, že už tam musí být srdíčko a nemusím se stresovat.

• Citovat
  • Nahlásit
34073
4.7.22 08:08

Byla jsem naposledy v 10. týdnu :lol: V 8.tt je akorát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
4.7.22 08:13

Diky moc vsem, asi me postihly hormony driv, jak minule :mrgreen: prvne clovek nevi nic a bere vse, jak to je; ted jsem asi trochu vic ve stresu ze si vic uvedomuju, co by mohlo byt spatne. Moc dekuju vsem a jdu si odskratavat dny do prvni kontroly :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2305
4.7.22 08:25

Taky jsem šla na první kontrolu v 8tt, aby už bylo něco vidět. Samozřejmě kdybych měla nějaké potíže, vzala by mě dřív, ale jinak to prý nemá smysl :nevim: Ale táhlo se to a přišlo mi to čekání taky nekonečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
4.7.22 08:26

Úplně v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
4.7.22 08:29

@Pruhovaný_mýval je to nekonecny, jsem i jinak strasne netrpeliva :mrgreen: vzhledem k historii vicecetnych tehotenstvi v rodine jsme i mirne “nervozni” z tohoto :mrgreen:, i kdyz to samozrejme nic na nicem nemeni, jen ja tak rada veci uz vim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4588
4.7.22 08:53

@Brevnovanka88 ja sla na prvni kontrolu az v 10tt a to jsem byla po 2 potratech v 9tt, takze to bylo velmi „prijemne“ cekani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
4.7.22 08:56

@Ernais :,( No to muselo byt silene, tak co ja tady plasim :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu