První měsíc antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaťuša13
Nováček 4 příspěvky 31.08.19 12:48
První měsíc antikoncepce

Dobrý den, ve svých 22 letech jsem se odhodlala k antikoncepci. Dostala jsem značku ayreen. Začala jsem brát přesně v první den ms a týden před dobráním plata jsem se podivala jak mi to vychazi s ms. Podle prášků, bych měla mít 7 deni pauzu uz ted, ale prirozena ms az tyden po tom. Je to jen tim, ze jsem vlastne zacala brat ten prvni den ms a zacinam uplne novy prvni mesic? Mam teda dat 7 denni pauzu (i kdyby ms neprisla) a pak zacit novym platickem? Toto me docela rozhodilo, v pribalaku nic nepisou a gyn ma dovolenou. A jak to bude s ochranou? Poznalo telo, ze jde o 7 denni ms pauzu a budu s novym platickem chranena? Nebo je to jako bych zacinala znovu (jako bych zapomnela pilulku), nez si telo zvykne na novy rezim ms?

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21977 příspěvků 31.08.19 12:51

Když bereš antikoncepci žádná přirozená ms není, dostaneš jí v té pauze. v té jsi taky chráněná a pak začneš po 7 dnech další plato a pořád tak dokola.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1777 příspěvků 1 inzerát 31.08.19 12:52

Na nějakou přirozenou ms ted zapomen, budou ti to řídit prášky, jak dobereš plato udělej pauzu a ms by měla dojít, po 7 denní pauze znova nasadit další plato, takle furt dokola, při braní prášků nejsou ani ovulační dny, a ms je taková ne stejná jak bez prášků. Tělo to pozná hnedka, že je větší příděl hormonů, budto to přijme a tím pádem ti prášky sednou, nebo nepřijme a budou se muset vyměnit.

fialkka
Povídálka 34 příspěvků 31.08.19 13:26

Já se přidám a měla bych taky dotaz, jestli po dobu braní prášků se může partner klidně udělat dovnitř…?

pikola
Generální žvanilka 21977 příspěvků 31.08.19 13:27
@fialkka píše:
Já se přidám a měla bych taky dotaz, jestli po dobu braní prášků se může partner klidně udělat dovnitř…?

Ano, na co by jinak byla antikoncepce?

Krista0671
Závislačka 4080 příspěvků 31.08.19 13:43

Vzdyt tohle vsechno vam mel zdelit doktor pri predepisovani prasku :zed: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama