Prvni ms

3
25.4.21 00:25

prvni ms

Ahojky, je mi 13 a vcera jsem dostala svoje prvni ms, jen jsem se chtela poradit, mela jsem hmedou krev a tekla mi malo, vecer jsem si dala novou vlozku a probudila jsem se z cislou, nevim ci s tim a jestli je to v pohode :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
667
25.4.21 01:05

Je to v pohodě. Dcerka tak začínala podobně taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8357
25.4.21 01:44

13 lety dítě bývá o půl 1 vzhůru aby se poradilo o své menstuaci. To je tady porad dokola uchyle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8995
25.4.21 04:56
@JancaS84 píše:
13 lety dítě bývá o půl 1 vzhůru aby se poradilo o své menstuaci. To je tady porad dokola uchyle.

Ano, třináctiletí puberťáci jsou v půl jedné klidně vzhůru, když je víkend, na tom není vůbec nic divného. Fakt nevím, co tě na tom překvapuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8995
25.4.21 04:57

@anetkass ano, je to takhle úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
25.4.21 07:14
@JancaS84 píše:

Hlavně má maminku nebo sestru, které se může zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34285
25.4.21 07:24
@Titty píše:
Ano, třináctiletí puberťáci jsou v půl jedné klidně vzhůru, když je víkend, na tom není vůbec nic divného. Fakt nevím, co tě na tom překvapuje.

Moje teda ne. I v tomto věku by mělo dítě dodržovat nějaký spánkový režim. Pokud chodí spát pozdě, jednak si vytvoří špatný návyk a taky je v jeho organismu snížená produkce růstového hormonu a dalších hormonů, které se vylučují ve spánku. Uz naše babičky říkaly, že aby mohly děti růst, musí dlouze a dobře spát. Neplatí to jen pro mimina.

Za mě troll jak vyšitý. A kdo nechá dítě v tomto věku vzhůru do hluboké noci, mu škodí i pimo zdravotní stránce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
25.4.21 07:27
@Russet píše:
Hlavně má maminku nebo sestru, které se může zeptat.

A co kdyz ne, co kdyz je treba v decaku nebo mama stoji za prd a nema k ni duveru? A sestru mit nemusi, nebo malou, nebo brachu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
25.4.21 07:28
@Ba412 píše:
A co kdyz ne, co kdyz je treba v decaku nebo mama stoji za prd a nema k ni duveru? A sestru mit nemusi, nebo malou, nebo brachu. :nevim:

A co když to je ten trapný úchyl…Možné je všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
25.4.21 07:29

@Ba412
A v děcáku by těžko v noci měli zapnutou wiffinu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53480
25.4.21 08:10
@Ba412 píše:
A co kdyz ne, co kdyz je treba v decaku nebo mama stoji za prd a nema k ni duveru? A sestru mit nemusi, nebo malou, nebo brachu. :nevim:

Pochybuji, že noční vychovatelka v DD si nevšimne, že nějaké dítě šlo na net. Může jít za ní pro dotaz. Taky si myslím, že je to troll, jak malovaný. Zas nebuďme úplně naivní ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53480
25.4.21 08:14
@JancaS84 píše:

Naše slečna to chytla letos o jarních prázdninách. To byla zrovna u našich pár dní. Taky mi volala kolem 23:30 tak nějak pozdě. Brečela mi do telefonu, že to dostala…Nešla teda na net, ale volala mi. Má 12,5r.
Potřebovala mi to říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.4.21 08:34

@Ba412 zadny troll to neni, s mamkou se nebavim proto to pisu sem. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.4.21 08:39

@Pears206 ahoj, rezim mam, jen jsme dnes meli oslavu tak jsem mohla byt dyl vzuru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat