První návštěva gennetu Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 23:23
První návštěva gennetu Liberec

Ahoj, mám dotaz. Jsem objednaná do Gennetu v Liberci. A chci se zeptat za a) jak vypadá první návštěva a za b) zda jdeme do ordinace hned oba a nebo mohu jít první sama já. Chci jít sama, jelikož chci něco řešit sama s doktorkou a pak až to s ní proberu, tak aby tam šel chlap. Je to možné nebo ne? Vím že to zní divně, ale jinak to nejde. Děkuji. A omlouvám se za anonymitu.

Reakce:

-P.T.-
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 16.12.16 23:45

Ahoj, většinou chodí oba partneři dovnitř do ordinace. Ale dveře ti otevře doktorka a podá ti ruku na pozdrav. Tak jí můžeš hned říct, že si s ní chceš promluvit první o samotě.

Namby
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 17.12.16 07:25

Ahoj a ty tam jdeš úplně poprvé? Protože poprvé se jde jen na krev. Pak domů a výsledky pošle k doktorovi. Jestli myslíš první ultrazvuk tak jak se psalo už nade mnou, přijde doktor, pozdraví se s tebou a pak tam teprve jdeš. Zuješ se, posadíte se ke stolu, tam se tě na něco zeptá. Až pak si jdeš lehnout na lehátko. Takže myslím, že by si tam mohla jít sama

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >