Reklama

První návštěva gennetu Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 23:23
První návštěva gennetu Liberec

Ahoj, mám dotaz. Jsem objednaná do Gennetu v Liberci. A chci se zeptat za a) jak vypadá první návštěva a za b) zda jdeme do ordinace hned oba a nebo mohu jít první sama já. Chci jít sama, jelikož chci něco řešit sama s doktorkou a pak až to s ní proberu, tak aby tam šel chlap. Je to možné nebo ne? Vím že to zní divně, ale jinak to nejde. Děkuji. A omlouvám se za anonymitu.

Reklama

Reakce:

-P.T.-
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 16.12.16 23:45

Ahoj, většinou chodí oba partneři dovnitř do ordinace. Ale dveře ti otevře doktorka a podá ti ruku na pozdrav. Tak jí můžeš hned říct, že si s ní chceš promluvit první o samotě.

Namby
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 17.12.16 07:25

Ahoj a ty tam jdeš úplně poprvé? Protože poprvé se jde jen na krev. Pak domů a výsledky pošle k doktorovi. Jestli myslíš první ultrazvuk tak jak se psalo už nade mnou, přijde doktor, pozdraví se s tebou a pak tam teprve jdeš. Zuješ se, posadíte se ke stolu, tam se tě na něco zeptá. Až pak si jdeš lehnout na lehátko. Takže myslím, že by si tam mohla jít sama

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama