První očkování, plačící dítě

144
17.9.20 13:51

První očkování, plačící dite

Dneska jsem byla s malým na očkování poprvé, dostal Prevenar a Hexacimu. Teplotu zatím nemá, ale je nevrlý a pořád pláče, asi ho ty nožky bolí. Mohu dat Nurofen ikdyz teplotu nemá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1608
17.9.20 13:52

@Kristeeeen Nic bych mu nedavala. Koj ho, houpej, hlad, nech ho spinkat. Proste tohle k ockovani patří, brzy to bude lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
17.9.20 13:59

Nurofen ani Paralen bych mu nedávala, když nemá horečku. Max. Vibrucol ten je prirodni. A určitě bych příště neockovala dvě očkovací látky na raz. Vždy je dobré tam mít alespoň. měsíc rozestup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
17.9.20 14:03

Já bych mu klidně paralen na bolest dala. A dvě očkování zároveň bych příště teda taky nedavala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691
17.9.20 14:04

Neockuj naráz. Nurofen bych dala, je to i na bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
17.9.20 14:04

Hele to tak je no. Dala bych maximálné Viburcol (homeopatika) paralen nebo nurofen az kdyz nameris v zadecku 38,5. Zitra uz bude lip :)
Taky jsme davali hexu a prevenar najednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
17.9.20 14:05

@karmen1 @JancaS84 já taky čekala že dostane jen jedno, ale ona doktorka říkala že když očkují Hexacimu a rodiče se rozhodnou pro Prevenar nebo Synflorix tak to ockuji zároveň s Hexou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
17.9.20 14:16
@Kristeeeen píše:
@karmen1 @JancaS84 já taky čekala že dostane jen jedno, ale ona doktorka říkala že když očkují Hexacimu a rodiče se rozhodnou pro Prevenar nebo Synflorix tak to ockuji zároveň s Hexou :nevim:

Ale ty s tím nemusíš souhlasit. Můžeš říct: „Paní doktorko, ale já tu vakcínu chci zvlášť.“ A ona ji dá zvlášť.
(očkování dohromady má mnoho nevýhod, třeba vyšší riziko křečí)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64563
17.9.20 14:17

@Kristeeeen rozhoduje rodic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
17.9.20 14:20
@blumen píše:
@Kristeeeen rozhoduje rodic ;)

Souhlas, nemusíš s doktorkou souhlasit, je to tvoje dítě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
17.9.20 14:21

Já bych nejprve zkusila Viburcol. Nám skvěle zabírá na tyhle stavy. Panadol dávám až když má přes 38C.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
17.9.20 14:21

@Lucie_Sx @blumen pro příště už vím, že radši jedno očkováni. Nenapadlo mě to, byla jsem takhle očkovat dite poprvé takže jsem o tom nic nevěděla a když řekla že to tak dělají každému. Jenže každé dite to snese jinak no. Každopádně příště vím že dvě ne, a když řeknu že to malej špatně snášel tak mi doktorka určo vyhoví :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2020
17.9.20 14:22
@Kristeeeen píše:
@karmen1 @JancaS84 já taky čekala že dostane jen jedno, ale ona doktorka říkala že když očkují Hexacimu a rodiče se rozhodnou pro Prevenar nebo Synflorix tak to ockuji zároveň s Hexou :nevim:

Ale ty jsi matka a ty rozhoduješ o tom, jestli dá někdo tvému dítěti jednu vakcinu, nebo dvě. Hexa je zátěž sama o sobě a ještě k tomu něco přidávat? Protože " to dělají "? Řekla bych paní doktorce, ať to dělají, ale ne mému dítěti. Když pročteš pár diskusí, tak zjistíš, že tohle je jedna z opravdu důležitých věcí při očkování.
A nurofen bych klidně dala. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.9.20 16:08

@Lucie_Sx Přesně tak! Doktoři toho napovídají… Jen blázen by jim všechno věřil! Navíc je to tvoje dítě, takže jedině ty rozhoduješ co a kdy do sebe má dostat. :) Takže se nebojte mít jiný názor než doktor nebo jej pozastavit právě při tom očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60346
17.9.20 17:03

@Kristeeeen neockuj naráz, je to pro toho prcka strašný záběr.. Sirup dej, je to na bolest. Počítej, že v dalších dnech bude hůř..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama