První pohyby u prvorodičky

Anonymní
10.6.21 18:38

První pohyby u prvorodičky

Ahoj, jsem teď v 17tt a už před necelým týdnem jsem cítila první pohyb, potom pár dní nic a dnes cítím docela často naprosto zřetelné kopance, které se mi podařilo natočit i na telefon, když si dám ruku na břicho, vždy se až leknu, jak intenzivní to je 8o Jsem prvorodička, jsem dost hubená, ale všude čtu, jak je ostatní cítí až třeba od 20tt. Všechny kontroly v pořádku, napadlo mě ale, nemá třeba mimčo málo plodové vody, když to už teď tak zřetelně cítím? Jsem moc ráda, že pohyby cítím, ale přijde mi to strašně brzy na takové silné kopance (a s ničím jiným se to už opravdu zaměnit nedá) :lol:
Kdy jste první zřetelné pohyby jako prvorodičky cítila vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6543
10.6.21 18:40

Jako prvorodička v 18tt, druhé 17tt. Je to normální, určitě je můžeš cítit intenzivněji. Taky jsem brzo cítila pohyby pomocí ruky, jsem hodně hubená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
10.6.21 18:41

Jsem teď 32tt první pohyby nebo spíš takové bublani jsem měla okolo 17tt ve 20tt už mě malej kopal, a teď jsem ráda když náhodou spinká protože to jsou v tom břiše manevry😂 😁buď ráda že něco cítíš.. Horší je když pak necítís nic takhle aspoň o mimcu vis a je to v pořádku 👍 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 18:51

Jsem prvorodička, od zítra začínám 17. týden a zatím nic necítím. :lol: Manžel se snaží ho poslouchat stetoskopem, ale zatím není nic slyšet, určitě to není srdce, nejspíš jen pohyby ve střevech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 18:54

Ono taky záleží, kde máš placentu. ;)
Kdyby bylo málo vody, gynekolog by to řešil.

Já na těhotenství přišla pozdě a i po 20. týdnu ještě byly pohyby takové jemné, protože placenta na přední straně byla jako polštář. A byla jsem taky hubená. Teď mám asi o 3 kg víc, než před těhotenstvím (ale nepřekáží mi).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 19:12

Já jsem teď 20. týden, 3. těhotenství a pohyby pořád necítím :roll: Každopádně u kluků jsem je cítila také dřív a hned od začátku dost intenzivně. :) Už se na to také moc těším :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
525
10.6.21 19:27

Jestli jsi hubená a máš placentu na zadní straně, klidně můžeš cítit silnější kopance už takhle brzy. Kdybys měla málo plodové vody, doktor by si toho určitě všiml. Můžeš se pro jistotu zeptat na další kontrole, ať máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
včera v 18:28

Já jsem prvorodička 20 tt, placentu mám na přední stěně a už asi 4 dny pravidelně cítím malé kopanečky, dneska jsem poprvé cítila rukou ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat