První těhotenský test

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
14.11.21 21:35

První těhotenský test

Dobrý večer, s přítelem se snažíme o první miminko. 3 den po menstruaci jsme to zkusili a další menstruaci mám mít 20.11. ale mám MS pokaždé opozdenou třeba o 3 dny.
Od pondělí mám ranní nevolnosti i v průběhu dne i po jidle ale nezvracím, trochu víc citlivá prsa a občasné křeče i bolest v podbřišku.
Vím že se asi hloupě ptám, ale chtěla bych vědět kdy bych si měla udělat test nebo jaké máte zkušenosti vy? :roll: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11943
14.11.21 21:38

Udělej si ho po vynechani menstruace. Pokud mivas běžně 3 dny zpoždění tak třeba 4-5 den pokud to nedostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
14.11.21 22:21

Na příznaky je ještě hodně brzo, můžeš je mít vsugerované tom že mimčo chcete a snažíte se…minimálně do termínu očekávané ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4878
14.11.21 22:32

Já už mám fakt někdy modrý prsty, jak si na nich sedím, abych nebyla jízlivá. Zakladatelko. Pročti si tady deset tisíc diskuzí. Vygoogli si, co znamenají příznaky a co je způsobuje a proč se to pak na tom proužku ukáže. Koukni na to, kdy je vhodné se testovat. A když to nevydržíš (bože já to fakt chápu), tak si ten test za třicet korun kup a udělej si ho. Fakt to není taková investice, to tě stojí víc ta wifina, nebo data, díky nimž můžeš založit další podobnou diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1445
14.11.21 22:35
@Čičorečka píše:
Já už mám fakt někdy modrý prsty, jak si na nich sedím, abych nebyla jízlivá. Zakladatelko. Pročti si tady deset tisíc diskuzí. Vygoogli si, co znamenají příznaky a co je způsobuje a proč se to pak na tom proužku ukáže. Koukni na to, kdy je vhodné se testovat. A když to nevydržíš (bože já to fakt chápu), tak si ten test za třicet korun kup a udělej si ho. Fakt to není taková investice, to tě stojí víc ta wifina, nebo data, díky nimž můžeš založit další podobnou diskuzi.

No, ale dneska sis je úplně neprisedla, ne? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4878
14.11.21 22:42
@Bubllenka píše:
No, ale dneska sis je úplně neprisedla, ne? :mrgreen: :mrgreen:

Strašně jsem se snažila. Fakt jsem tuhle diskuzi otevřela a zavřela několikrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11943
14.11.21 23:21
@Čičorečka píše:
Strašně jsem se snažila. Fakt jsem tuhle diskuzi otevřela a zavřela několikrát.

Tak hlavně neotvirej tu s anginou. Ta je ještě lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2163
14.11.21 23:37

@verush20 test si klidně udělej. Pokud by ty „příznaky“ byly těhotenstvím, tak bude pozitivní. Negativní = sugesce/viróza/kdo ví co. Ale něco by mě zajímalo, jestli to nemas trochu spletený. Co znamená to „pokaždé zpoždění 3 dny“? Nemáš prostě jen delší cyklus než si myslíš? Nebo podle čeho soudíš to zpoždění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
15.11.21 06:44

@Kamkam to mě taky zaujalo..spíš bych taky řekla že se třeba prodloužil cyklus o ty 3 dny než měla dříve třeba před ha nebo tak…já sem třeba před ha měla cyklus přesně 28dni jak z učebnice, s ha to bylo 25dni a teď čekám na první ms po porodu…počítám že to bude slušně rozhašene…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8637
15.11.21 06:45
@verush20 píše:
Dobrý večer, s přítelem se snažíme o první miminko. 3 den po menstruaci jsme to zkusili a další menstruaci mám mít 20.11. ale mám MS pokaždé opozdenou třeba o 3 dny.
Od pondělí mám ranní nevolnosti i v průběhu dne i po jidle ale nezvracím, trochu víc citlivá prsa a občasné křeče i bolest v podbřišku.
Vím že se asi hloupě ptám, ale chtěla bych vědět kdy bych si měla udělat test nebo jaké máte zkušenosti vy? :roll: :oops:

Po vynechání menstruace.. každopádně na jakékoliv příznaky je brzy takže vsugerované..hodně zdaru..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1445
15.11.21 07:37

@Čičorečka Zřejmě moc lehkej zadek, žes ty ruce dostala ven :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2163
15.11.21 07:47

@Vladusxx taky myslím, že to bude trošku jinak právě. Ale kdyby jim to trvalo nějak déle, zakladatelka si výsleduje, jak to má. :)

Já měla po porodu MS, jestli dobře vzpomínám, plus mínus pár dní, zůstalo to tak do dalšího těhotenství. Poznám ovulaci, tak jsem si vždycky přičetla 13 dní, abych aspoň věděla, kdy ji čekat. Před porodem jsem ji měla po vysazení HA jak hodinky. Ani s tou ha to nebylo tak přesné, a to jsem jí brávala fakt poctivě. Ze začátku dobrý (čtvrtky), ale pak jsem měla mít „MS“ v den maturity… A přišla až den po. A od té doby si to chodilo, jak chtělo. Sobota-patek-nedele-… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4878
15.11.21 08:15
@Bubllenka píše:
@Čičorečka Zřejmě moc lehkej zadek, žes ty ruce dostala ven :lol: :mrgreen:

Já bohužel vážím čtyřicet kilo i s postelí, takže zakladatelky se mají na co těšit. Ale bůh ví, že se mnohdy opravdu ovládnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1445
15.11.21 08:17

@Čičorečka No a nebylo by v rámci prevence lepší si dát nějakou čokošku navíc? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4878
15.11.21 08:28

@Bubllenka co myslíš, že celou tu dobu dělám, když si nesedím na těch rukách? :D Ne, fakt. Já obvykle nejsem zlá. Ven to musí jen občas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat