Prvorodičky listopad 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DangerousIzzi
Povídálka 34 příspěvků 8 inzerátů 11.11.18 10:56
Prvorodicky listopad 2018

Ahoj holky, dnes mám termín, a akorát začínám být nervózní (z termínů ne, vím, že to nemusí být dnes), ale přijde mi, že pořád nic moc nevím. O porodu a tak už jsem toho nacetla a radši nechci pokračovat :mrgreen:, ale nedokážu si představit až budu s malou sama doma co a jak a jak to vše zvládnu. Jste na tom stejně? :roll: :D

Reakce:
Sinisterka10
Kecalka 329 příspěvků 11.11.18 11:35

Všechno zvládneš, protože to všechno automaticky naskočí. Poradíš si, neboooj :srdce:

Gortyna
Kecalka 441 příspěvků 11.11.18 12:35

Tak v porodnici ti řeknou základ ohledně péče o miminko. Po propuštění domů za tebou přijde pediatr a doptáš se na zbytek. Zbytek poradí mamka, instinkt a internet :lol:

DangerousIzzi
Povídálka 34 příspěvků 8 inzerátů 11.11.18 12:42

Tyjo tak to ani nevím, ze k nam někdo muze přijit :). Tak já doufám, že to přijde nějak samo, mamka 380km ode mě, tchyně fajn, ale máme rozdílné názory a přijde mi, že by mi moc neporadila :(. Teď tu máme papouška u tchyně (stěhujeme se až tak za měsíc) a toho se fakt bojím, že ji ublíží nějak, už jednou na přítele bezdůvodně útočil. Já si to ohlídat, ale právě tchyně ji dovolí úplně vše :(. Starosti akorát :)

Gortyna
Kecalka 441 příspěvků 11.11.18 14:21

No pediatra máš už mít zajištěného a až vás budou pouštět domů, tak mu zavoláš. Většinou chodí domů nebo ty dojdeš za ním

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >