Prvorodičky listopad 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DangerousIzzi
Stálice 55 příspěvků 11.11.18 10:56
Prvorodicky listopad 2018

Ahoj holky, dnes mám termín, a akorát začínám být nervózní (z termínů ne, vím, že to nemusí být dnes), ale přijde mi, že pořád nic moc nevím. O porodu a tak už jsem toho nacetla a radši nechci pokračovat :mrgreen:, ale nedokážu si představit až budu s malou sama doma co a jak a jak to vše zvládnu. Jste na tom stejně? :roll: :D

Reakce:
Sinisterka10
Kecalka 329 příspěvků 11.11.18 11:35

Všechno zvládneš, protože to všechno automaticky naskočí. Poradíš si, neboooj :srdce:

Gortyna
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 11.11.18 12:35

Tak v porodnici ti řeknou základ ohledně péče o miminko. Po propuštění domů za tebou přijde pediatr a doptáš se na zbytek. Zbytek poradí mamka, instinkt a internet :lol:

DangerousIzzi
Stálice 55 příspěvků 11.11.18 12:42

Tyjo tak to ani nevím, ze k nam někdo muze přijit :). Tak já doufám, že to přijde nějak samo, mamka 380km ode mě, tchyně fajn, ale máme rozdílné názory a přijde mi, že by mi moc neporadila :(. Teď tu máme papouška u tchyně (stěhujeme se až tak za měsíc) a toho se fakt bojím, že ji ublíží nějak, už jednou na přítele bezdůvodně útočil. Já si to ohlídat, ale právě tchyně ji dovolí úplně vše :(. Starosti akorát :)

Gortyna
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 11.11.18 14:21

No pediatra máš už mít zajištěného a až vás budou pouštět domů, tak mu zavoláš. Většinou chodí domů nebo ty dojdeš za ním

Váš příspěvek
Reklama