Nedaruje někdo oblečení na chlapečka ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačka95
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 09:24
Nedaruje někdo oblečení na chlapečka ?

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a když jsem se chtěla znovu přihlásit tak mi to nešlo takže jsem si musela založit nový nick. Starý je Katie9,někteří mě tu znají. Ale teď k věci. Většinou jsem sem chodila prosit o pomoc pro druhé, jenže teď budu prosit sama za sebe. V dubnu se mi má narodit vytoužené miminko (podle pana doktora 80% chlapeček),na miminko jsem se netesila jen já ale i přítel než jsme se začali hádat. Chci vás poprosit o pomoc, nechci se prosit u někoho kdo se mnou není schopný komunikovat a ani se ničeho nedockam. Budu vděčná za jakékoliv oblečení pro miminko, nepotřebuji nic krásného jen bych potřebovala do něčeho miminko oblékat, je mi to trapné a ani nevím jestli bude někdo chtít pomoci, je možnost se sejít i osobně pokud jste z Karlovarského kraje. Nechci tu vypisovat celou naší situaci, pokud by jste měly zájem pomoci napište mi
prosím soukromou zprávu, moc děkuji aspoň za přečtení. Katka

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Beckyttine5
Kecalka 315 příspěvků 11.11.18 09:29

Já mám holčičku, takže bych mohla poslat jediné nějaké neutralni věci, co mám ..

Kačka95
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 09:35

Budu vděčná za cokoliv ,pokud se najde pár oblecku budu moc ráda :kytka:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 11.11.18 09:43

Ahoj, odkud jsi z Karlovarska? Klidně mi napiš do SZ. Možná bych něco málo ještě měla- darovala sem kamarádce půl výbavičky, tak se jí zeptám, protože její synek má už půl roku, tak co má v plánu s tím, z čeho už malej vyrostl ;)

quanavera
Kecalka 399 příspěvků 11.11.18 09:44

Ze si v tehle situaci si muzes leda tak sama, nemas si porizovat deti nezajistena a s nezodpovednym clovekem, neni mi te ani trochu lito.

Kačka95
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 09:48

@quanavera tvůj názor ti neberu a lítost od tebe nezadam ,dál se k tomu nebudu vyjadřovat .

zudina
Ukecaná baba ;) 2227 příspěvků 11.11.18 09:49
@quanavera píše:
Ze si v tehle situaci si muzes leda tak sama, nemas si porizovat deti nezajistena a s nezodpovednym clovekem, neni mi te ani trochu lito.
8o
andelinka1
Kecalka 139 příspěvků 11.11.18 09:58

Zkus napsat ještě sem:
https://www.emimino.cz/…nkovani/169/?…
mrknu co mám ještě doma, ale už jsem většinu rozdala.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 10:04

Posli mi SZ s adresou ;) my jsme si nedali rict,co cekame,takze mam ty prvni dve velikosti nekolik neutralnich veci,ktere uz asi nevyuziji :)

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 11.11.18 10:07
@quanavera píše:
Ze si v tehle situaci si muzes leda tak sama, nemas si porizovat deti nezajistena a s nezodpovednym clovekem, neni mi te ani trochu lito.

Kdyz nemas co rict pekneho, radeji drz h..u, sociopatko.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 11.11.18 10:09

@Kačka95 Ozvete se mi v SZ.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 10:09

@quanavera ne kazda ma to stesti,ze si najde chlapa,ktery za ni vsechno plati a ona nemusi chodit do prace,tak se tady laskave nenavazej do nekoho,kdo proste pri vyberu partnera slapnul vedle :cert: jeste me to udivuje ve chvili,kdy se sama snazis o dalsi dite a nejde to,tak bys mohla projevit trochu empatie,nemyslis? :nevim:

veria
Generální žvanilka 23770 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 10:13

Napis mi SZ, muzu poslat nějaké neutrální věci, ale víc mám holcicich. Pokud by se to změnilo na holcicku, mohu darovat hodně malých letních věci.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 11.11.18 10:14
@quanavera píše:

Tak tohle bylo dost zbytečný. Zakladatelka jistě ví, že udělala chybu. Teď je na ní, se s tím porvat. Bude to mít těžké, nemusíš jí ještě přidávat. A myslím, že o lítost fakt nestojí

Kelsey
Hvězda diskuse 44887 příspěvků 11.11.18 10:15
@quanavera píše:

Kolik muzu se tvari zodpovedne a pak svoji zodpovednost projevuji, ze nejsou schopni ani platit alimenty a neni jim trapne, ze jejich dite strada.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >