Jak ustát dráždivost u miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Filipnela
Nováček 6 příspěvků 10.11.18 10:11
Jak to ustat tu drazdivost miminka?

Ahoj holky, mam od narozeni nyni 4m asi drazdive mimi holku, nespava, uknourana, vecne nespokojena, urvana, nic ji neni po chuti…doposud spala aspon noce max 1× se budila, nyni se v noci neustále budi, knoura, je protivna, uz nemuzu trva to.moc dlouho…kdo ma zkusenosti jak ste resily leky homeo, moje dr. neresi…prospiva nazdar :think:

Reakce:
hanyketty
Stálice 99 příspěvků 10.11.18 11:01

Tak já chodím k mému chlapečkovi v noci třeba 6 x za noc takže jestli čekáš, že budeš chodit k miminku jednou za noc tak je to asi jen vroucí nesplnitelné přání :-) Jinak máte dudlíka? Není jí moc teplo? Z naší zkušenosti jsme zjistili, že naše miminko spí úplně odkryté a jedině tak je schopné hezky usnout...... Dudlíka nám na šestinedělí zakazovali takže jsem mu ho doma nedávala ale když už hodně kňoural, zjistila jsem, že ho náramně zklidňuje a že rady sestřiček jsou někdy nesmyslné. Taky může mít prdíky...... toho je tady plno, vlastně nejčastější problém. Jinak buď ráda, že holčička prospívá, mé miminko neprospívá a to je teprve maso. :-)

alilauter
Kecalka 260 příspěvků 10.11.18 11:02

Ahoj, a nosis v šátku nebo máš hacku? Náš malej byl podobnej a bez šátku a hacky bych nepřežila. Homeopatika mi na něj upřímně nikdy nezabrala… dodnes je takovy dost často naprdnuty batole a komunikace je hlavne o jekotu - když se mu něco nelíbí. Je to na palici… drž se

hanyketty
Stálice 99 příspěvků 10.11.18 11:19

Jinak když už se zmínil šátek…ten můj chlapeček zase víc vyvádí, když nemá prostor. Takže šátkování a manduku nemusí, peřinu taky nemusí… Takže zkoušet, zkoušet a fůra trpělivosti. :-)

Filipnela
Nováček 6 příspěvků 10.11.18 11:25

Holky satek a nositko vůbec to je vztekla strasne
Jsem rada ze prospiva miluj ji ale mam i syna 6let a taky me potrebuje…kdo nemel takove mimi nepochopi…me neva vstat spis ji i sobe chci to ulehcit aby byla spokojenejsi a nevim jak na ni…prvni syn byl zlatej vim ze kazde je jine

Filipnela
Nováček 6 příspěvků 10.11.18 11:26

Jinak ji na noc nezavinuji odkopava se nema to.rada,dudlik­.davame zasadne na uklidneni do kocarku a pri usínání ano to ji uklidnuje :)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 10.11.18 11:48

@Filipnela Ona ale doktorka skutecne nic k reseni nema. Zkus vyjit miminku maximalne vstric, aby melo moznost si odpocinout: nosit v satku, vozit v kocarku v dobe spani, hacku na doma, v noci zkusit dat dite k sobe do postele (ale mimina se prostebudi, me deti spaly v noci dobre, ale i tak jsem 3 x vstavala na kojeni) - podle toho, co bude na tvoje mimi fungovat. Ty si zajisti pomoc z rodiny (partner, rodice), aby jsi nebyla cele dny na narocne dite sama a mela moznost si taky odfrknout.

EDIT: a zkus bily sum

Filipnela
Nováček 6 příspěvků 10.11.18 11:56

Jj pomoc mam o vik.kdyz mamka může…jinak spi semnou odmala ano…satek.neh­rozi…vzteka se…asi to bude muset odeznit otazka kdy :,(

Filipnela
Nováček 6 příspěvků 10.11.18 12:02

Jinak neresim jem noce ale ji celkove ze je nespokojena a furt uknikana ale jedem do motola v prosinci do specialni poradny pro neklidna mimina :roll:

Bebuše
Echt Kelišová 7906 příspěvků 10.11.18 12:31

Starší dcera potřebovala prostor, byla taková „nekontaktní“, věčně naštvaná. Přešli to s prvním samostatným pohybem… Teď je jí 4,5 a je to vztekna, jinak je moc šikovná. A od začátku školky je i mazel.
Mám ještě druhou dceru mladší o 18m. Ta vyžadovala prostor jen když byla vzhůru, spala jedině v manduce nebo šátku… Mazel od narození, po začátku školky se to ještě znásobila;)
Starší nesnášela spát s námi v posteli, mladší chodí i ve 3 letech se okolo 4 ráno přitulit ;)
Mazec byl první rok mladší dcery. Starší se budila po +-3 hodinách a mladší zcela nepředvídatelně. Když jsem naspala v celku hodinu, byla jsem šťastná ;)

Ještě mě napadlo jestli není po očkování hexou? Co to udělalo se spaním starší nechci ani vzpomínat…

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 10.11.18 12:38

S prvním dítkem jsem malem přišla o zdraví, spalo prvních půl roku tak max. 3 hodiny za noc se dvěma přestávkami. Jinak řev, řev, řev. U druhého jsem googlila a dostala jsem tip na kolébku Fisher Price aquarium. Miminko max.spokojeny a u třetího jsem už rovnou dávala do kolébky. Spali jsme celou noc s max. dvěma probuzeními na pití a po odříhnuti jsme chrupali dál. Nebe a dudy

Filipnela
Nováček 6 příspěvků 10.11.18 18:17

Jak to myslite s tou hexou Bebuse? :think:

hanyketty
Stálice 99 příspěvků 12.11.18 15:03
@Filipnela píše:
Jak to myslite s tou hexou Bebuse? :think:

asi tím myslela, že jakékoliv očkování se může promítnout do chování miminka…tam je fůra možných projevů. My třeba s očkováním čekáme…jak píšu nahoře, máme neprospívajícího žížaláka a očkování by mu nepomohlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >