Máte někdo hacku i pro větší mimčo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kklara99
Povídálka 14 příspěvků 08.11.18 19:22
Mate někdo hacku?

Ahoj mate nekdo hacku? Budu kupovat z druhé ruky a je do 25 kg dcera ma skoro 6 měsíců snaží se si sedat tak jestli je to bezpecne? Nikde jsem nenašla zkušenosti s hackou pro větší mimco.. :) ;)

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 08.11.18 19:28

V tomto věku už bych ji asi neporizovala, to už jsem dcerku pomalu odnaucovala, u syna to plánují podobně.

kklara99
Povídálka 14 příspěvků 08.11.18 19:32

Mala ma hrozny problém se spaním po obědě. chtěla jsem to jen na to.. Nespi nikde jinde než v kočárku nebo v autosedacce kdyz s ni nekam jedu @Adelka951

Keyllah
Echt Kelišová 9312 příspěvků 08.11.18 19:49

@kklara99 znám dítko, které takto spinkalo ještě ve čtyřech letech :-)) ono záleží jestli když se vzbudí bude se drát ven sama, nebo začne volat.....pro jistotu to dej nízko nad zem a podlož poštářky, než to vypozoruješ ;)

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 08.11.18 20:35

Větší hacku jsem kupovala, když měl prcek asi 8měs., mám do 30kg. Také hlavně na spaní po obědě. Seděla jsem tedy u něj a vyřizovala si věci na netu. Samotného bych ho tam nenechala, i když je hacka uzavřená druky i zavazováním. Za pár měsíců bude mít prďola 3 roky, přes den už dávno nespí, ale usíná tam večer, vyprávíme, zpíváme a usne. Pak si ho přenesu k nám do ložnice, když už jdem spát. Když má problém, zavolá. I dříve z ní teda sám nikdy nelezl, vždy volal. Máme zavěšeno mezi futry nízko nad zemí.

alilauter
Kecalka 225 příspěvků 08.11.18 20:59

Ahoj mame hacku od 2 měsíců až do teď 2,5 roku. Malej ji má na odpoledni spaní, plus když mu není dobře, je naštvanej apod. Hned tak ji asi neopusti, zkousela jsem odnaučit, ale pak jsem to vzdala. Ona mu prostě dělá dobře a nám ušetřila hodně kritickych nocí (nechtěl nikdy dudlik, chtěl nosit a pak.houpat). Hacka visi nizko, sám si do ni vleze, sám vyleze - na začátku jsem.pod ni ještě dávala matraci. Od cca toho roku a kousek, kdy zvladl sám vylezt ji nezavazujeme. Večer v ni často usne a pak sám vyleze a dospi noc v posteli.

kklara99
Povídálka 14 příspěvků 09.11.18 10:16

Dekuju vsem nakonec koupim novou do 25 kg a k tomu silnou pruzinu. Pritel uz vyrabi stojan :)

Keyllah
Echt Kelišová 9312 příspěvků 09.11.18 10:24
@kklara99 píše:
Dekuju vsem nakonec koupim novou do 25 kg a k tomu silnou pruzinu. Pritel uz vyrabi stojan :)

tak ať slouží :palec: nám pomohla hodně ;)

alilauter
Kecalka 225 příspěvků 09.11.18 11:08

@Keyllah a ze zajimavosti od ktereho vyrobce ji kupujete?

kklara99
Povídálka 14 příspěvků 10.11.18 19:32

Hacka tiki mechulka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >