V 8 měsíci sedí, kdy bude chodit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 3509 příspěvků 08.11.18 10:44
V 8m sedi, kdy bude chodit?

Ahoj,

Planujeme Tropical Islands dovolenou a rada bych jela s uz chodicim ditetem. Prvni syn byl dost pomalejsi, proto by me zajimalo, jak to mely vase deti, ktere se posadily v 8 mesicich (leze a obchazi nabytek od 7 mesicu). Kdy zacaly chodit?

Dekuji

Reakce:

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 08.11.18 10:47

To nemůžeš říct, moje první dítě lezlo v 5,5 měsících, sedělo v 6 měsících, stálo v 7 a obcházelo nábytek v 8… a chodit začal až 2 týdny před 1. rokem.

Druhý dítě se posadilo i postavilo v 10 měsících, lezl asi měsíc a půl a přesně v roce chodil…

Lekninka91
Extra třída :D 10353 příspěvků 08.11.18 10:51

nech se překvapit ;)

ugluk
Hvězda diskuse 43042 příspěvků 08.11.18 10:55

Dcera byla furt napřed, takže když mi před 10. měsícem vzorně obcházela nábytek (postavila se někdy před 8.m), bylo jasné, že do prvního samostatného krůčku zbývá už jen chvilka. Nakonec trvala půl roku, nechtělo se jí :mrgreen:

zrcadlo
Kelišová 6853 příspěvků 08.11.18 10:57

Tohle je opravdu tak různé: moje neteř si sedla v 7m a v 9m už běhala, můj syn seděl taky v 7m a chodil na roce, moje dcera si sedla v 9m a chodila taky na roce, kamarádky dcera si sedla v 9m a chodila v 15m…

Svistice
Neúnavná pisatelka 17373 příspěvků 20 inzerátů 08.11.18 10:59

Jedno dite melo mezi obchazenim a samostatnou chuzi 4 mesice, druhe 6 mesicu.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 08.11.18 11:02

Lezení, sezení, stání 7 měsíců
Obcházení nábytku 8 měsíců
První krůčky (vzorně, jak se říká, že by mělo dítě 4 měsíce lézt než začne chodit) v 11 měsících. Ale co k čemu je ta chůze teprve pár týdnů :mrgreen: tak nějak pořádně se rozchodila přesně na 1. narozeniny.
Třeba si z příspěvků tady něco vydedukuješ :palec: i když si to taky nemyslím, ale tak treba. Taky když to spojíš s povahou dítěte, tak by možná šlo něco vykoumat. :)

mikes89
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 08.11.18 11:06

U nas v 8m sedi a leze,od 9m obchazi a za par dni ma rok a na sampstatnou chuzi to ani nahodou nevypada.

ElisC
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 47 inzerátů 08.11.18 11:08

@Limi123 obě děti seděli v 7m.Syn chodil v roce, dcera v 11m.
Kamaradky syn v 11m nelezl, neseděl, nestál. Během 3 týdnu všechno dohnal a začal chodit.

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 08.11.18 11:24

Syn seděl v 8 měsících a v 11 už běhal. Ale každé dítě je jiné, pocitej aspoň kolem toho roku než se pořádně rozběhá ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8458 příspěvků 08.11.18 11:27

Syn si sedl tuším na 7m, chvilku se plazil pak hned po čtyřech, pak sed, najednou stál, pak obcházel nábytek a v necelých 10m první samostatné kroky a od 11m chodil jako divej, např dvojčata manželovy sestřenice byli takoví línější a pořádně se rozchodil tuším na 15m kluci +/- :) ale sedli už dávno předtím :)

Makito
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 08.11.18 11:30

Tak myslím, že v roce a půl by mohlo už chodit, takže to naplánuj na tuto dobu :lol:

Dcera mi chodila ve 13 měsících a syn v 15 měsících. Je to individuální.

Kajak18
Kecalka 240 příspěvků 08.11.18 12:43

Těžko říct, starší dcera seděla od sedmého měsíce, okolo nábytku chodila od devátýho, pak za ruce a sama ve třinácti měsících, prostě se bála pustit. Mladší dcera má teď deset měsíců, kolem nábytku chodí už dva měsíce, teď začíná za ruce, ale sednout si neumí. :D

Limi123
Závislačka 3509 příspěvků 08.11.18 12:57

Holky diky. Myslela jsem, ze to bude mit vetsina deti +- stejne ten vyvoj, ale asi jsem se spletla :-) Tak radeji zatim nic objednavat nebudu :-/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >