Oblékání kojence, když je venku kolem 9 stupňů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 08:19
oblékání kojence

Ahoj prosím jak oblékáte mimčo do kočáru když je kolem 9st? mám v kočáru fusak beránka a dávám body dlouhý rukáv, mikinu, punčocháče a nato flesový overal a do fusaku.

Přečtěte si článek: Kojenecké období

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alyss1
Závislačka 2867 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 08:23

Ja bych rekla ze je to moc. Ale ja mela fusak beranka fakt teplej. Co budes davat v zime?

Terkapali
Kecalka 221 příspěvků 4 inzeráty 08.11.18 08:26

Já bych taky řekla, že je to moc… Ještě nepřišla zima :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 08:29

Tak co byste dali,ale spocená teda nikdy není tak nevím.

Terkapali
Kecalka 221 příspěvků 4 inzeráty 08.11.18 08:30

Toho beránka bych nechala až na zimu :palec:. Lehčí fusak nemáš?

zinna
Stálice 68 příspěvků 08.11.18 08:30

Ahoj,nepece se ti pak?Ja davala body, chlupatej overalek a do fusaku..ale kazdy dite je jiny,moje mala se hned potila,kdyz jsem ji moc oblikla.Takze to,ze ma mit jednu vrstvu navic nez ja u nas neplati.Saham ji vzadu na krk nebo na hrudnik

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 08:31

má 8měsíců a je v hlubokým kočáru

iwa83
Kelišová 6734 příspěvků 08.11.18 08:32

Ja mam body s dl.rukavem, puncochy, teplejsi mikinka, klasicka zavinovacka, fleesovy fusak a hackovana deka a myslim, ze je to trochu moc. Ale bez tej deky je to divne :D
Overal bych zrusila, kdyz mas berankovy fusak.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 08.11.18 08:32
@Anonymní píše:
Tak co byste dali,ale spocená teda nikdy není tak nevím.

Me se deti jako miminana nepotili ani pri tropickem vedru. Takze podle spocenosti se ridit nemuzes.
Dala bych to body a ten overal, vynechala bych mikinu, pokud je dite zababuseny ve fusaku a neplanujes ho nikde venku vyndavat.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 08.11.18 08:37
@Anonymní píše:
má 8měsíců a je v hlubokým kočáru

Já dávám body s dlouhým, leginy a takhle do plyšového overalku - ale takového tenciho, mám ještě jeden o dost silnější a ten budu dávat až bude kolem nuly, případně pak ještě fusak :nevim: malá má 6m. A i tak mi přijde v těch dvou vrstvách uvarena, v tom kočárku má teploucko… ale ona má teda od malička docela studenej odchod :lol:

Edit: a když mi v tom kočárku nahodou usne, tak kolem ni ještě dám deku.

Příspěvek upraven 08.11.18 v 08:38

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 08:37

@Svistice
má trošku ekzém tak ji nechci dávat na kuži nebavlněné.krásně spinká teda ,zas u nás hodně ted funí tak nevím

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 08.11.18 08:39
@Anonymní píše:
@Svistice
má trošku ekzém tak ji nechci dávat na kuži nebavlněné.krásně spinká teda ,zas u nás hodně ted funí tak nevím

Tak dat body, mikinu s nejake polodupky. :nevim:

Silvie15
Kecalka 474 příspěvků 08.11.18 08:40

Našim dvojčatům (7 měsíců) dávám body s dlouhým rukávem, punčochy, chlupatý overal, čepičku a jen tenkou deku a nánožník. :-D Asi teda taky mají studený odchov :-D

krukynka
Kecalka 166 příspěvků 08.11.18 08:44

Řídím se tím, že dítě má mít o vrstvu víc než dospělý (malá bodyčko, starší tilko).
Já za krk nesahám. Syn se klepe zimou po bazénu a za krkem má teplo. Já sahám na nos.
Když bych ho dávala do fusaku, rozhodně bych vynechala mikinu. Já dávám 11měsíční bodycko+tričko+te­plá kombineza. Když je nad 10 lehčí kombinéza. Nemám fusak, je ve sportaku a dávám ji už často ven z kočárku. S sebou mám ale vždy ještě mikinu pro jistotu. Třeba jak zapadne to sluníčko, co dělá teď teplo, je najednou kosa. A když usne, dávám přes ní deku. Dělám si to hodně variabilní podle situace.

stinga
Závislačka 4399 příspěvků 3 inzeráty 08.11.18 09:02

toho oblečení je moc, a beránkový fusak je taky moc, do korbičky vítr nefouká - co budeš dávat až bude -10 C ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >