Stolice u 6měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Staworowski
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 09.11.18 22:39
Stolice u 6 měsíčního miminka

Ahoj, můj 6 měsíční syn má řídkou stolici 3-4× za den. Barva je různá, od tmavě hnědé až po žlutou. Říkala jsem si, že to budou zuby, ale už to trvá delší dobu a zuby nikde. Od narození trpěl hodně na zácpy, takže jsem ráda že není zácpany, ale tohle už se mi taky nezdá. Je na UM a už má asi 2mesice příkrmy. Papá hezky, bříško ho nebolí, žádné potíže nemá. Máte to někdo taky tak? Je tak řídká stolice normální? A ta barva, která je pokaždé jiná?
Příští týden asi zajdu pro jistotu k doktorovi.

Reakce:
Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 999 příspěvků 09.11.18 22:44

Cauky, mám teda 4,5M chlapečka 14. dni na prikrmech a jinak UM a kadi dost podobne jako ten tvůj, ale taky je to stravou ne? Když má brokolici, tak má stolici zelenejsi. Taky, když s nim repu, tak jsem docervena, ale to je normální :) a vzhledem k tomu, ze převážnou část jídelníčku tvoří mliko, tak i řídká stolice je normální. Rozhodne bych kvůli tomu neplasila…

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 09.11.18 22:46

je to ok.pokud nemá opruzeny zadek po chvilce prdika v pline..pak tam muze něco vadit v jidle. nevim jak a co varis, ja frčela a sklenkach.Prujem mala mela i mesic nez vykoukl první zub. Jedine co jsem při pozměnila při prujmu byl vyssi prijem tekutin a i slaby odvar hermanku-klidni zaludek.

Staworowski
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 09.11.18 23:07

Ta barva asi bude odpovídat prikrmu to je fakt. Jinak dřív měl skleničky a teď se snažím vařit mu, občas dám skleničku. Zadeček ok, jen jednou měl trochu opruzenej, ale to bylo když nám došel sudocrem a dávala jsem jinou masticku. Pak to zase zmizelo. Taky si říkám, že to nic nebude, ale je fajn vědět, že to tak mají i jiná miminka.

Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3679 příspěvků 09.11.18 23:48

Je to uplne normalni. Prvni syn to tak mel jeste v roce a pul a bylo to na palici hlavne v lete u vody ;-) Pak se to srovnalo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >