Psaní na záda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
koko
Povídálka 27 příspěvků 05.06.10 22:13
psaní na záda

Ahoj, nevíte prosím někdo jak to je jak se při tom píše na záda - Babičko koupili jsme křečka , křeček škrábe, kouše

Reakce:
makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 05.06.10 22:15

Milý strýčku. Tečka.
Koupil jsem si křečka. Tečka.
Křeček škrábe, kouše, lechtá,
pozor, ať tě neulechtá.

Jednou jsem tohle prováděla celému oddělení ve školce, dětičky se mohly uřehtat a já prakticky musela utéct, protože bych to tam dělala celé dopoledne. :lol: :lol:

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.10 22:20

Milá babi.
Posílám ti křečka.
Křeček škrábe, kouše, štípe, tahá za vlasy a stahuje kraťasy.

U toho škrabneš, štípneš, kousneš, zataháš za vlasy a nakonec stahneš ty kraťasy :mrgreen:

culikata
Kecalka 381 příspěvků 05.06.10 22:22

Jeeeee,tak ja si to pamatuju taky trosku:Piseme dopis,nachystame papir-pritom pohladime zadicka-pisem:Mily strycku,tecka.
Posilam Ti krecka,tecka.
Krecek kouse,skrabe,leh­ta,taha za vlasy a stahuje kratasy,pozor,at te neulehta.- pritom lehtame zadicka,potom povidame a predvadime jak dopis skladame,davame do obalky,piseme adresu a jdeme na postu. :dance:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 05.06.10 22:37

Tak u nas to bylo jeste trosicku jinak, smichane vse dohromady co tu probehlo :lol:

Mila babicko. Tecka.
Posilam ti krecka. Tecka.
Krecek: skrabe, kouse, stipe, lechta
Dopis prelozime, dame do obalky, zalepime, nalepime znamku, tri razitka dame aaaa posleme..
(na „posleme“ dite jemne strcime do zadicek :wink: ).

culikata
Kecalka 381 příspěvků 05.06.10 22:48

jo,jeste znamku a utikame na postu a sup do schranky,no vidim,ze to postupne vsichni dame dohromady :-) .

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 06.06.10 08:21

jee to bych Emce mohla delat taky donekonecna, Uz jsem si to nepamatovala, tak jsem improvizovala a vymyslela vsechno mozny, taha za vlasy, stipe do zadecku, beha dokolecka, pise pismenka, taha za usi…, to ma vazne uspech :-)

Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 180 inzerátů 06.06.10 09:05

tak já si na to taky nemohla celé vzpomenout a pak jsem to viděla v Mamince:
Milý strýčku. Tečka.
Posílám ti křečka. Tečka.
Křeček škrábe…, štípe…, kouše…, lechtá - pozor ať tě neulechtá..
Dáme křečka do obálky,
nalepíme známku z dálky,
pošťák tam dá razítko,
pošle poštou psaníčko.

Taky to děsně miluje :palec:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1680 příspěvků 15.06.10 11:23

JA to znam jeste trochu jinak ten konec…
Mily strycku, tecka. Posilam ti krecka, tecka. krecek skrabe, stipe, kouse, lechta…zabalime do obalky, dame na to 4 znamky a posleme do dalky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >