Reklama

Psaní na záda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koko
Povídálka 27 příspěvků 05.06.10 22:13
psaní na záda

Ahoj, nevíte prosím někdo jak to je jak se při tom píše na záda - Babičko koupili jsme křečka , křeček škrábe, kouše

Reklama

Reakce:

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 05.06.10 22:15

Milý strýčku. Tečka.
Koupil jsem si křečka. Tečka.
Křeček škrábe, kouše, lechtá,
pozor, ať tě neulechtá.

Jednou jsem tohle prováděla celému oddělení ve školce, dětičky se mohly uřehtat a já prakticky musela utéct, protože bych to tam dělala celé dopoledne. :lol: :lol:

Caty 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.10 22:20

Milá babi.
Posílám ti křečka.
Křeček škrábe, kouše, štípe, tahá za vlasy a stahuje kraťasy.

U toho škrabneš, štípneš, kousneš, zataháš za vlasy a nakonec stahneš ty kraťasy :mrgreen:

culikata
Kecalka 381 příspěvků 05.06.10 22:22

Jeeeee,tak ja si to pamatuju taky trosku:Piseme dopis,nachystame papir-pritom pohladime zadicka-pisem:Mily strycku,tecka.
Posilam Ti krecka,tecka.
Krecek kouse,skrabe,leh­ta,taha za vlasy a stahuje kratasy,pozor,at te neulehta.- pritom lehtame zadicka,potom povidame a predvadime jak dopis skladame,davame do obalky,piseme adresu a jdeme na postu. :dance:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 05.06.10 22:37

Tak u nas to bylo jeste trosicku jinak, smichane vse dohromady co tu probehlo :lol:

Mila babicko. Tecka.
Posilam ti krecka. Tecka.
Krecek: skrabe, kouse, stipe, lechta
Dopis prelozime, dame do obalky, zalepime, nalepime znamku, tri razitka dame aaaa posleme..
(na „posleme“ dite jemne strcime do zadicek :wink: ).

culikata
Kecalka 381 příspěvků 05.06.10 22:48

jo,jeste znamku a utikame na postu a sup do schranky,no vidim,ze to postupne vsichni dame dohromady :-) .

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 06.06.10 08:21

jee to bych Emce mohla delat taky donekonecna, Uz jsem si to nepamatovala, tak jsem improvizovala a vymyslela vsechno mozny, taha za vlasy, stipe do zadecku, beha dokolecka, pise pismenka, taha za usi…, to ma vazne uspech :-)

Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 177 inzerátů 06.06.10 09:05

tak já si na to taky nemohla celé vzpomenout a pak jsem to viděla v Mamince:
Milý strýčku. Tečka.
Posílám ti křečka. Tečka.
Křeček škrábe…, štípe…, kouše…, lechtá - pozor ať tě neulechtá..
Dáme křečka do obálky,
nalepíme známku z dálky,
pošťák tam dá razítko,
pošle poštou psaníčko.

Taky to děsně miluje :palec:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 15.06.10 11:23

JA to znam jeste trochu jinak ten konec…
Mily strycku, tecka. Posilam ti krecka, tecka. krecek skrabe, stipe, kouse, lechta…zabalime do obalky, dame na to 4 znamky a posleme do dalky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >