Psycho zážitek při úklidu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 10:53
Psycho zážitek při uklidu

Dnes jsem se vrhla na generální úklid, využila dobu, kdy jsou deti ve škole a školce a začala jim debordelizovat pokojíček. Narazila jsem na změť různých pretrhanych náhrdelníku, korálků a řetízku. Mezi nimi bylo i několik křížku a medailonku po me babičce (ale jen z obyčejných kovů), která je už více než 5 let mrtvá. Bohužel už to bylo v nenositelnem a poškozenem stavu, takže jsem si řekla, že je čas, aby to šlo. Uplne jsem cítila, jak mi babička stojí za zády a kontroluje mne, jestli je nevyhazuji. Usmála jsem se a v duchu ji řekla, že už je to všechno stejne v hroznem stavu a že je nejvyšší čas se toho zbavit. Jednoduše řečeno, babička mi to „nedovolila“. Při cestě k odpadkovému koši následovala série „katastrof“. Nejprve se mi rozsypala z jedné šňůrky hromada korálků, pote, co jsem je sebrala, kočka skočila na okno a prevrhla květináč. Do toho mi zacala na sporáku pretekat polévka a následně ještě zvonit mobil. Cítím, že to nebyla jen souhra náhod. Ve zkratce, musela jsem z té změti vypreparovat alespoň všechny křížky a medailonky se svatými a uklidit je do krabičky. Zbytek jsem pak mohla vyhodit. Stalo se vám něco podobného? Věříte na něco mezi nebem a zemí?
Raději anonymně, připadám si totiž jako cvok.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Boeing737
Stálice 95 příspěvků 12.12.18 10:59

U nás v práci řádí poltergeist. Dřív shazoval zboží jenom přes noc, teď se s tím nepáře a dělá bordel i přes den. Ideálně, když je na krámě spousta lidí. :cert:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 12.12.18 11:02

U nás řádí skřítek ponožkovník. Žere ponožky ale vždycky jen jednu z páru.

Vážně.. lidi věří tomu čemu věřit chtějí. Pokud to tak cítíš a nezačneš si s babičkou povídat, tak v tom žádný problém nevidím a staré korále nevyhazuj :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 11:02

@Boeing737 Ti dík. :lol:

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19059 příspěvků 12.12.18 11:05
@ludmilaadamkova píše:
U nás řádí skřítek ponožkovník. Žere ponožky ale vždycky jen jednu z páru.Vážně.. lidi věří tomu čemu věřit chtějí. Pokud to tak cítíš a nezačneš si s babičkou povídat, tak v tom žádný problém nevidím a staré korále nevyhazuj :)

To jsou přeci Lichožrouti. Ty jsi je neviděla?

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19059 příspěvků 12.12.18 11:06

Já žádné staré věci nevyhazuji.
Třeba je dám jednou svým dětem, než zemřu.
U nás se všechno dědí.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 12.12.18 11:08
@jitka 11 píše:
To jsou přeci Lichožrouti. Ty jsi je neviděla?

Ne neviděla… už jsem teda přemýšlela, že udělám past podle návodu děda vševěda z Cimrmana - Dlouhý, Široký a Krátkozraký, ale vždycky když jdu nakoupit, zapomenu na sádlo, tak z toho sejde.

blumen
Hvězda diskuse 44459 příspěvků 12.12.18 11:09

Dle me shoda nahod a vyhodila bych. Vsugerovala sis to uz jen tim, ze Ti stala za zady.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 11:11
@blumen píše:
Dle me shoda nahod a vyhodila bych. Vsugerovala sis to uz jen tim, ze Ti stala za zady.

Obávám se, že by mě pak snad chodila i strašit. :lol:

blumen
Hvězda diskuse 44459 příspěvků 12.12.18 11:13
@Anonymní píše:
Obávám se, že by mě pak snad chodila i strašit. :lol:
:lol:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11627 příspěvků 12.12.18 11:15

Jen náhody, které sis spojila s babičkou, na kterou jsi zrovna myslela. Jsem cynik, vyhodila bych všechno, sprdla kočku a vyrizeno

Janli
Kelišová 6871 příspěvků 12.12.18 11:19

U nás doma pořád v noci cinkal hmoždíř. Několikrát za noc byl slyšet zvuk jako když zavadíš tloukem o hmoždíř. Ten hmoždíř byl po tetě, která před lety zemřela. Když zemřela babička, její sestra, zjistili jsme, že babička neuložila urnu s popelem do hrobu, ale dala ji do skříně a v rámci stařecké demence na ni zapomněla. Tetičku jsme uložili do hrobu a hmoždíř docinkal. Jsem celkem realista, ale některý věci se normálně vysvětlit nedají…

Ketris
Echt Kelišová 9768 příspěvků 12.12.18 11:20
@blumen píše:
Dle me shoda nahod a vyhodila bych. Vsugerovala sis to uz jen tim, ze Ti stala za zady.

Souhlas :palec:

Uživatel je onlineLily Evans
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 3 inzeráty 12.12.18 11:21

Já jsem docela racionální člověk a těmhle ezo kecům se směju, nicméně, žijem v bytě po manželově babičce a zpočátku když jsme někde přesunuli nábytek nebo něco změnili, tak se mi pak o manželový babičce zdály děsivý sny :mrgreen: nikdy jsem ji neviděla, nevybavuju si že by mi ji předtím ukazoval na fotce, ale když jsem mu popsala jak v tom snu vypadala, tak říkal že tak vypadala doopravdy. Vysvětluju si to podvědomou „provinilostí“ že babičce přesouvám „její“ byt a tu podobu tím, že jsem nejspíš někde fotku už viděla, akorát si to vědomě nepamatuju. Nicméně bylo to dost nepříjemné :mrgreen:
Teď jsme celej byt přestavovali, všechno je jinak než bylo a upřímně jsem se bála, co se mi zas bude zdát, ale pohoda, ani už to nevnímám jako babiččin byt. Jen jsme si nechali část původního nábytku a poctivě ho necháváme renovovat, aby sloužil dál a trochu i z úcty k babičce a generacím před ní :)
Takže si myslim, že to není něco mezi nebem a zemí, jako spíš tvoje podvědomí :-)

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19059 příspěvků 12.12.18 11:30
@ludmilaadamkova píše:
Ne neviděla… už jsem teda přemýšlela, že udělám past podle návodu děda vševěda z Cimrmana - Dlouhý, Široký a Krátkozraký, ale vždycky když jdu nakoupit, zapomenu na sádlo, tak z toho sejde.
:lol:
Také možné, to je skvělá hra.
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >