Síla myšlenky - působí i na druhé?

11.12.18 21:10

Síla myšlenky

Zdravím :-).

Ráda bych tady rozpoutala diskuzi o tématu výše.

O síle myšlenky jsem se přesvědčila již několikrát a vzhledem k tomu, že můj velmi blízký člověk se věnoval různým metodám, mám k této tématice velmi blízko. Dřív jsem hodně využívala ve škole při zkouškách a aplikovala tak metodu z dokumentu „Tajemství“ a byla překvapena, jak to funguje. Znáte? Máte nějaké zážitky/zkušenosti? Využíváte nějaké své rituály, aby jste dosáhli toho, co si přejete?

Mám zároveň také otázku. Nepěkně jsem se pohádala s jednou blízkou osobou. Oba jsme tvrdohlaví, ale dá se říci, že mi svými slovy ublížil. Věřím, že mě má rád, já potřebuji ale slyšet omluvu nebo vidět kroky, že se snaží situaci řešit. Nechci to zde blíže rozebírat, spíš by mne zajímalo, jestli je možné silou myšlenky působit na toho druhého v uvědomění si něčeho…? Máte s tím zkušenost? Děkuji, přeji pěkný večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.12.18 21:14

Jo, aplikuji, a docela úspěšně. Poslední dobou ale nějak nemám prostor a mentální kapacitu se na něco soustředit. Ale byla doba, kdy jsem to hodně pociťovala. Ale bavit se o tom s nikým moc nechci, protože se mi akorát vysmívají.

Jestli daného popostrčíš v uvědomění si něčeho si nejsem úplně jistá. Max mu můžeš vnuknout, že se má ozvat.

Prosím anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
11.12.18 21:18
@Anonymní píše:
Jo, aplikuji, a docela úspěšně. Poslední dobou ale nějak nemám prostor a mentální kapacitu se na něco soustředit. Ale byla doba, kdy jsem to hodně pociťovala. Ale bavit se o tom s nikým moc nechci, protože se mi akorát vysmívají.

Jestli daného popostrčíš v uvědomění si něčeho si nejsem úplně jistá. Max mu můžeš vnuknout, že se má ozvat.

Prosím anonym.

Budu ráda, když mi napíšeš sz, pokud chceš. Moc ráda bych vyměnila zkušenosti. Smát se ti jistě nebudu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
11.12.18 21:27

Můj názor je, že všechno je to prostě v hlavě. Pokud na něco silně myslím a přeji si to, tak přeci činím i nějaké kroky k tomu toho dosáhnout. Tím ale nemyslím třeba to, že myslím na dávnou kamarádku a druhý den jí po letech potkám. Ale třeba to, že opravdu myslím na něco, co si hodně přeji a prostě za tím jdu a myslím na to, jak toho brzo dosáhnout. Hodně dávám i na intuici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.18 21:32
@_0812_ píše:
Můj názor je, že všechno je to prostě v hlavě. Pokud na něco silně myslím a přeji si to, tak přeci činím i nějaké kroky k tomu toho dosáhnout. Tím ale nemyslím třeba to, že myslím na dávnou kamarádku a druhý den jí po letech potkám. Ale třeba to, že opravdu myslím na něco, co si hodně přeji a prostě za tím jdu a myslím na to, jak toho brzo dosáhnout. Hodně dávám i na intuici.

Ano, to si myslím také. Logicky, člověk podvědomě i zcela vědomě dělá kroky k úspěchu, ale někdy se v tom postupu dějí věci, že si člověk řekne, " to je fakt náhoda". Takže věřím, že vesmír trošku pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
3257
11.12.18 21:44

U mě funguje, že přání, které si přeji se splní. Ale musí se fakt dobře formulovat, protože když se to udělá špatně, tak pak se to přání splní, ale úplně jinak než člověk čekal.

Moje nejoblíbenější je, že si přeji místo k parkování. Na tom jsem kdysi začínala, když jsem zkoušela, zda to funguje a když člověk požádá dostatečně dopředu, tak to opravdu funguje a já místo na parkování mám.

Večer před usnutím si říkám - „Miluji tě.“
„Omlouvám se.“
„Prosím, odpusť mi.“
„Děkuji ti.“

Více třeba zde:

https://www.u-carodejky.cz/…B4oponopono/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.18 22:04

@fia80 Místo na parkování si přeji každou chvíli. Třeba už když ráno vstávám nebo vyrazim do práce. A ono většinou houby s voctem. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1872
11.12.18 22:05

Pouzivam u parkovani, tam jsem hodne uspesna a pak u mensich veci. U vetsich mi to zatim nejde.

Jinak o pusobeni na toho druheho nevim, mozna by bylo lepsi zacit u sebe a pak uvidis, jak se to prenese na nej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
11.12.18 22:15
@creaminess píše:
Zdravím :-).

Ráda bych tady rozpoutala diskuzi o tématu výše.

O síle myšlenky jsem se přesvědčila již několikrát a vzhledem k tomu, že můj velmi blízký člověk se věnoval různým metodám, mám k této tématice velmi blízko. Dřív jsem hodně využívala ve škole při zkouškách a aplikovala tak metodu z dokumentu „Tajemství“ a byla překvapena, jak to funguje. Znáte? Máte nějaké zážitky/zkušenosti? Využíváte nějaké své rituály, aby jste dosáhli toho, co si přejete?

Mám zároveň také otázku. Nepěkně jsem se pohádala s jednou blízkou osobou. Oba jsme tvrdohlaví, ale dá se říci, že mi svými slovy ublížil. Věřím, že mě má rád, já potřebuji ale slyšet omluvu nebo vidět kroky, že se snaží situaci řešit. Nechci to zde blíže rozebírat, spíš by mne zajímalo,jestli je možné silou myšlenky působit na toho druhého v uvědomění si něčeho…? Máte s tím zkušenost? Děkuji, přeji pěkný večer
No mně se spíš osvědčil „klacek“. Myšlenka možná funguje taky ale klacek naprosto vždycky. ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.18 22:17

Každé ráno jsme jezdili s kamoskou do práce a rikaly jsme si, ze síla myšlenky je silná. Prali jsme si, ať místo centrály naši firmy je v zemi jen hluboká díra a světě div se, nikdy se to nestalo a praly jsme si to den co den, co jsme jezdily do práce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3257
11.12.18 22:24

@modravlocka u toho parkování tomu musíš věřit. Jen prostě poprosit a správně požádat a ani trochu nepochybovat po vypuštění přání. A já teda ještě pokaždé když se mi splní něco o co jsem žádala, tak za to děkuji. A zkus o to místo k parkování požádat už večer před spaním. Universum musí mít dost času, aby to k němu došlo, aby to místo, když přijedeš bylo prázdné nebo někdo odjížděl. A tvoje přání nesmí také negativně ovlivnit někoho jiného.

Já jsem o tom kdysi četla knížku - jmenovala se nějak - Jak si správně přát. Podle těch rad a vysvětlení se řídím a ono to většinou funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.18 23:51

Holky, musím říct, že u mě to funguje.
Jak parkování a podobné menší záležitosti, tak i ta velká přání a sny. Parkování vyšlo zatím vždy. Pak pohlaví prvního dítěte, chtěla jsem dceru a věřila, nebo věděla, ze to bude holcicka a je. Vždycky jsem chtěla velkou rodinu a dům a splnilo se. Jenže přišly obavy, jak budeme vše zvládat finančně. A zase, časem jsem změnila myšlení a pohled na věc, a začalo se nám víc dařit po finanční stránce. Pak prislo nečekane třetí těhotenství a tady to nějak nevyšlo. Po druhem dítěti, chlapečkovi, jsem si znovu moc prala holčičku a byla jsem si jistá ze i bude, ale je to kluk jak buk. Tady mi to poprvé nevyšlo. Ale říkám si, ze to je asi tím, ze jsem to spis víc chtela než tomu věřila. Ale co me skutečně přesvědčilo o tom, ze síla myšlenek je mocná, bylo ze me tohle dostalo z hnusne opravdu drsné poporodni deprese (po třetím ditku), dva roky zpět. Holky me z toho nedostalo nic, léky, terapie, podpora manžela, svagrove, fakt nic, chtela jsem umřít ale nemohla. Nikdy bych to dětem neudělala. Bylo to nejhorší období v mem životě, a v naši rodině. A jednou, ani nevim, kde se to ve me vzalo, jsem si řekla a dost. Bude všechno dobre, zvládneme to, dostanu se z toho. Mysl se obrátila k tomuhle a muj stav se začal lepsit. Po nejake době jsem se vrátila i k mému podnikani, v te době spis přivýdělku, a dnes me to živí a za rok se nemusím vracet do prace. Opravdu, tak jak jsem si to nastavila v hlavě, tak se taky stalo a děje. A už vim, proč třetí ditko není holcicka. Protože je to tak pohodový a spokojený človíček, od začátku hezky spinka, jí a neustále se směje, proste to měl být a je on. Kazdy den se mu omlouvám za naše těžké začátky, a prosím ho o odpuštění. A věřím, ze mi odpustí a bude me i přesto milovat, zatím to tak vypada :-). Omlouvám se za dlouhý příspěvek a anonym. Moc sem nepíšu ale tohle téma me zaujalo a proste jsem musela. Snad to někomu pomůže. Ještě ze zkušenosti, musíte opravdu věřit a nepochybovat, nebát se. Jinak mi to nefunguje. Nejlépe si danou věc představovat, jako ze už je, ze v ni jste, žijete a pak se to skutečně stane.
Tak dobrou holky

• Nahlásit
  • Citovat
121
12.12.18 11:14

Síla myšlenky mi funguje. Naučila jsem se to na prkotině, kdy jsem každej den chtěla zahlídnou určitou značku auta a ono mi to vycházelo. Pak jsem to používala u zkoušek na otázky, kde podle míry stresu to vyšlo více nebo méně. Co si ale pamatuju, tak na konkrétní lidi se to používat nemá. Člověk by neměl ovlivňovat někoho jinýho. Čistě se zaměřuju na sebe a oni ty správný lidi se k tomu tak nějak nechomejtnou. Ale jsem žabař a jedu si jenom malý věci. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.18 11:51

Zkus si vygooglit Evu Paclikovou a její blok nebo videa na youtubu ohledně zákonu přitažlivosti. Mám co říká, odzkoušené. Jde ovlivnit chování a myšlenky druhého člověka!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama