Ptačí hodinka

2667
11.1.20 15:13

Ptačí hodinka

Zapojili jste se? My počítali dnes celé dopoledne. Máme sčítlých 11 stehliku, 9 konader, nějaké modřinky, babky, strakapouda, penkavu, zvonky, vrabce, straku…celkem mile mě ten ruch překvapil. ;) Zítra prý počítáme znovu. Máme na zahradě ještě sojky a kosy, kteri dnes odmítli spolupracovat, a děti je nutne potřebuji zapsat do tabulky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
2.12.20 11:43

Zdravim o rok později :) Chci se zapojit letos, jen jsem úplně nepochopila, jak je mysleno to, ze se maji pocitat „všechni“ ptáci, kteří „i treba jen proletli“. Pritom porad mluvi o ptacich z krmitek a ze maji byt „současně na krmítku“. Jak to tedy počítat? Třeba kavka, co chodí po zahradě, ale není typicky krmitkovy ptak, se počítá nebo ne? Nebo jen ti, co do krmitka chodí, ale zrovna v tu chvíli sedí vedle na větvi? :D dekuji predem, pokud zareagujete..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2667
2.12.20 19:02

@kinirka Počítají se i ti, kteří do krmítka nechodí, ale vidís je kolem na pozemku. 🙂Prostě veškeré ptactvo, které během té doby vidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
3.12.20 16:12

Aha, děkuji. Mi to z toho právě nějak nevyplynulo, když tam pořád píšou o těch „typických návštěvnících krmítek“. Tak to bude živo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat