Reklama

Punčochy do otevřených bot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 22.06.11 13:33
Punčochy do otevřených bot

Jasně, vím, že do otevřených bot punčochy nepatří. Ale také vím, že existují takové, které se jen navléknou za prst, tudíž má člověk hezké nohy v punčochách a zárověň nekoukají z otevřené špičky.

Jenže nevím, kde je sehnat, nikde jsem je neviděla, prodavačky koukají, jako kdybych spadla z višně a na netu je též nemůžu najít.

Máte je některá? Kde jste je sehnaly? Nejraději bych samodržící punčochy, punčochové kalhoty by v krajním případě nevadily…

Díky!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 22.06.11 13:40

co tohle?
http://www.timea.cz/…ELINE-15-den

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 22.06.11 13:41

Nebo tyto:

http://www.airstocking.cz/

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 22.06.11 13:43

Ještě tyto:

http://www.puncochomanie.cz/…e-p-107.html

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 22.06.11 13:55

A nebo potom stahovací zdravotní na křečové žíly, ty mám já :mrgreen: :lol: (to byl vtip, blbý, ale zrovna je mám na sobě, tak mi tak přišlo…) ;)

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 22.06.11 17:52
Moc děkuju za tipy, nechápu, proč jsem to nemohla najít :oops:
Katrinka píše:
Nebo tyto:http://www.airstocking.cz/

Tyto ve spreji si právě koupila ségra a teda nic moc, bych řekla.
Přírodní barva je úděsná růžovohnědá a vypadá to jako make-up… :nevim:

Jirina
Extra třída :D 14782 příspěvků 23.06.11 10:54

Já mám problém opačný, potřebovala bych něco jen do bot, protože když jsem v lodičkách naboso, mám chodidla sedřený do krve. Punčochy nesnáším, v některých sukních to řeším podkolenkama, ale v těch kratších mi koukají a to je blbý, takže s punčochama to nejde, s podkolenkama to nejde a naboso to taky nejde.

Koupila jsem si cosi co se jmenuje ťapky, ale je to podivný, je to jako pytlík na nohu, který končí pod patou, takže pata by se mi stejně odřela a přitom nárt je obalený v punčochovině a hnusný.

Nevíte jak na tohle?
Díky Jiřina

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 23.06.11 10:56

Jirino, ťapky by měly být přes celé chodidlo, to znamená i na patu a jakoby kopírovat okraj boty. Ty, co popisuješ jsou ještě trochu jiné, zkus se poptat.

Jirina
Extra třída :D 14782 příspěvků 23.06.11 11:02
KPKristy píše:
Jirino, ťapky by měly být přes celé chodidlo, to znamená i na patu a jakoby kopírovat okraj boty. Ty, co popisuješ jsou ještě trochu jiné, zkus se poptat.

A nevíš jak se to jmenuje? Pamatuju že právě tohle co popisuješ ty nosívala babička a říkala tomu ťapky, tak jsem si řekla v obchodě ťapky a dali mi tohle. Abych nebyla za blba a věděla na co se mám ptát. Nebo že bych si je blbě obouvala? Ale přišlo mi že to jinak nejde.

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 23.06.11 11:08

Jsou to ťapky, akorát je jich více tvarů. Asi jim to budeš muset popsat. Prodavačky jsou neschopné se zeptat, jaké vlastně chceš… :zed:

Ty, co popisuješ ty, bych řekla, jsou do pantoflí  :think:

Jirina
Extra třída :D 14782 příspěvků 23.06.11 11:17

Kristy, tak díky za vysvětlení. Vůbec jsem netušila, že můžou být ťapky různých tvarů. Co se člověk na stará kolena nedozví :mrgreen:

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 23.06.11 11:27
Jirina píše:
Kristy, tak díky za vysvětlení. Vůbec jsem netušila, že můžou být ťapky různých tvarů. Co se člověk na stará kolena nedozví :mrgreen:

No vidíš, já taky myslela, že si ušmiknu špičku u silonek, abych s nima mohla do sandálů :mrgreen: . A ejhle, dělají se spěšl :palec:
Už je mám objednané, vyjdou mě teda i s poštovným na 240,– :roll: , to je sice dost na to, že je vezmu jednou, ale co nadělám…

Bartucha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.11 19:28

Ahoj, poridila jsem si ty z puncochomanie a i kdyz jsou uvadeny jen jako 8DEN, tak mi vydrzely i prani v pracce (v pytliku). Blbe jsem si je pak znicila suchym zipem. :(

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 27.06.11 12:25

Tak mi dnes dorazily punčocháče. No, vyhodila jsme peníze, zdá se. Botky jsou bohužel natolik vykrojené na nártu, že ať natáhnu punčocháče, jak chci, vždy je vidět okraj. A to tak, že mezi okrajem boty a okrajem punčocháčů mi kouká pět centimetrů nártu… :roll: :zed:

Bartucha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.11 15:15

Ahoj, ja mam ten pasek od boty presne pres zacatky prstu, takze to vypada dobre.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >