Pupínková nemoc

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
49
22.5.22 20:21

Pupínková nemoc

Zdravím,
Dcera Verunka (4 roky). Večer byla zdravá, těšili jsme se do Zoo nakonec šel jen Mireček (7 let) a já. Manžel zůstal doma.
Ráno v 6 přišla s hlavou na levou stranu po půl hodině narovnala stuhly krk, oko slepeny a horečka 40, rýma a kašel. Teď už má hlavu pohyblivou, papá, pije má 38 teplotu, nurofen suspenze to srovnal.
Teď začal kašlat i syn.
Přikládám fotografie pupínky, pouze v obličeji. Souvisí to? Co to může být.
Když se teplota znovu zvýší zítra, vyhledáme pomoc lékařů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49
22.5.22 20:37

Volala jsem pohotovost teď, jsou připraveni na nás, že budeme volat, zase ji vyletěla teplota, řekli, když bude mít 39 máme ihned přijet, jinak mám zítra kontaktovat naší doktorku. Na pohotovosti už o nás ví. Máme střídat ibalgin nurofen paralen. A srážet něčím ledovým teplotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16322
22.5.22 20:38

Nejlepší bude, když to budeš konzultovat s tou pohotovostí. Ať je malá brzo fit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
22.5.22 20:40

@nozu no řekli ať ji hlídám, ať po třech hodinách dávám něco na horečku a ať přijedeme dle potřeby. Nevím co je ta vyrážka a co ty všechny příznaky. Děkujeme a uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16322
22.5.22 20:46

@Veju3 no, na fotkách žádná vyrážka vidět není. A ostatní příznaky může být klidně běžná viróza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
22.5.22 20:47

@nozu já vím ta vyrážka na tvářích je, ale blbě to je vidět na fotce zkoušela jsem blesk i normálně. Uvidím kam se rozšíří nebo vimizi. Mám instrukce z nemocnice a máme jet v akutním případě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13404
22.5.22 20:56

A tu stuhlou siji jsi jim to rikala? Kdyz na tu vyrazku pritlacis, zbela to nebo zustane?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7480
22.5.22 21:09

@Veju3 nedávej sem fotky svého dítěte v takové podobě. Kdybys jít alespoň v aplikaci ukryla oči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
22.5.22 21:11
@Trojlístek píše:
@Veju3 nedávej sem fotky svého dítěte v takové podobě. Kdybys jít alespoň v aplikaci ukryla oči.

Přesně to jsem chtěla napsat i já. I v té diskuzi o modrých rtech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33841
22.5.22 21:17

@MattoniUzNeni se přejmenovala na @Veju3?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
22.5.22 21:38

@beruska9 o té šíji jsem jim řekla, vše jsem popsala. Řekla mi, že to má z přeležení, ale tu horečku asi těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
22.5.22 21:42

Takže nikdo z Vás netuší co ty příznaky a vyrážka může být a zda to spolu souvisí? @beruska9 netlačila jsem jí proboha na obličej, už tak jí je zle natož abych jí něco mačkala.
Teď spí a tak kdyby v noci plakala, tak ji dám Nurofen, teď je horká, byla jsem se podívat. No a samozřejmě druhé dítě začlo kašlat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7480
22.5.22 21:48

@Veju3 tak proč se radis tady? Asi to má nějaký význam. Nemáš jí promacknou tvář. No, tak jsou prostě nemocné děti zaraz. Tak to bývá. S tím se těžko setkávas prvně.
Pokud se ti něco nezdá, mazej k doktorovi a nerad se na netu s čitelnou fotkou tváře tvého dítěte. Respektuj bezpeči a anonymitu tvého dítěte, buď opatrná. Nedělej tady tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33841
22.5.22 21:51
@Trojlístek píše:
@Veju3 tak proč se radis tady? Asi to má nějaký význam. Nemáš jí promacknou tvář. No, tak jsou prostě nemocné děti zaraz. Tak to bývá. S tím se těžko setkávas prvně.
Pokud se ti něco nezdá, mazej k doktorovi a nerad se na netu s čitelnou fotkou tváře tvého dítěte. Respektuj bezpeči a anonymitu tvého dítěte, buď opatrná. Nedělej tady tohle.

no jo, radíš rozumně - ale asi zbytečně, Mattoni má fázi mánie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
22.5.22 21:52

@Trojlístek špatně se to fotí tak aby to bylo správně vidět, i tak to světlo večerní šero moc nepomohlo, ani blesk. Ono v mobilu to vypadá dobře, ale při nahrání na tento web, cto čitelné není a její obličej tam je hodně vidět. Fotograf to tady skresluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat