Pupínky a vředy na pochvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 19:09
Pupínky /vředy na pochvě

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat… Udělaly se mi takové pupínky, bedary, vředy na pochvě… Ani nevím jak to nazvat… Všimla sem si jich dnes.. Jsou to takové boulicky… Snažila sem se je vymacknout vytekla vodička ale boulicky zůstaly a přijde mi že jich je vic… Předtím 4 teď cca šest neví někdo co to může být? Popřípadě jak to léčit? Je s nimi nepříjemné i sedět… Stalo se mi dříve něco podobného… Ale jeden.. Jen se vymackl, tekla krev, vyčistila jsem a byl klid…

Reakce:
lany2
Kecalka 156 příspěvků 04.05.19 19:21

Mohl by to byt i opar, pokud to boli necekala bych a klidne zitra vyrazila na gyn pohotovost. At se co nejdriv nasadi lecba. Muze se stat ze bude u teplota a bude to hooodne bolet, prvoinfekce byva mazec. Ale nic co by se s mastickou a leky nezvladlo. Bohuzel leky jsou jen na predpis a sanotna masticka to nezachrani.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 19:25

@lany2 bolí to jen trochu a asi jen proto že sem to mackala… :zed: :roll: achjo… Někde sem četla že se to nekdy objeví a pak zase zmizí takové pupínky tak já nevím… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 19:49

Je to určitě na pochvě? Jestli jsi to mačkala, tak si myslím, že je to na vnějších genitáliích-na vulvě. Tam to může být herpes anebo zarostlé chloupky, jestli ses nějak špatně oholila nebo použila tupou žiletku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 20:11
@Anonymní píše:
Je to určitě na pochvě? Jestli jsi to mačkala, tak si myslím, že je to na vnějších genitáliích-na vulvě. Tam to může být herpes anebo zarostlé chloupky, jestli ses nějak špatně oholila nebo použila tupou žiletku.

Ano nevím přesně jak se ta část jmenuje ale myslím že myslíme obě to samé… Herpes doufám ne.. Ani nevím z čeho by měl být… A zarostlé chloupky by byly pravděpodobné :?

Váš příspěvek
Reklama