Pytle / sáčky do koše 120 litrů, levně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kolik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 17:07
Pytle / sacky do kose 120 litru

Muze nekdo doporucit levne pytle do kose s obsahem 120l (popripade 80l)? Kupujeme kos o obsahu 80 litru a mam problem sehnat cenove slusne pytle. Do ted jsme meli kos na 60 litru a sacky jsme kupovali v DM ty zelene, ktere jsou dost pevne, s utahovaci snurkou a vyjdou jeden na cca 2.30 Kc. Ted se stehujeme, kos se nam tam nehodi, chceme koupit bezdotekovy na 80 litru, ale pytle jsem nasel jen za cca 6.50 Kc za kus (DM, Rossmann, internet), coz je strasne moc. Navic jsem nenasel pytle na 80 litru, ale pouze na 120 litru. Jelikoz mame spotrebu cca kos na den a pul, tak matematika je v celku neuprosna. V soucasne dobe je to cca 20 pytlu mesicne po 2.40 Kc, coz je naklad asi 48 Kc. Pokud bychom pouzivali velke pytle (80 litru kos), tak to je tak na pytel na dva dny, takze 15 pytlu mesicne po 6.50 Kc coz je 97.50 Kc, coz je 100% narust nakladu pri 33% zvyseni objemu :)
Takze otakza je, doporuci nekdo pytle 80 litru nebo vetsi za lepsi cenu?

Reakce:
Petruskabmw
Extra třída :D 12327 příspěvků 164 inzerátů 13.11.14 17:16

@kolik já kupuju 120l pytle 10ks v Lídlu za cca 29,– nebo v albertu za 42,–

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 13.11.14 17:20

Neúprosná matematika, jsi mě pobavil :mrgreen: prý 100% nárůst ceny při 33%nárůstu objemu :mrgreen:

kolik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 17:20

No tak to by bylo uplne v pohode :) V Lidlu nakupuju casto. Musim to omrknout. Muzu se zeptat jestli jsou dostatecne pevne? Ty s DMka mi vyhovovali, protoze se neprotrhavali a snurka, za kterou jsem to nosil se nevyrvala. U tech velkych snurku nepotrebuju, ale chtelo by to, aby byly pevne :) Dik.

kolik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 17:21

@terinka4444 Chtel jsem to vzit i trochu s humorem :lol:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 13.11.14 17:23

Ja jsem kvuli vysokym nakladum velky kos na 120l pytle zrusila. Slusne pytle jsou drahe a nejake levnejsi z Tesca se silene trhaly, takze nakonec jsem musela pytel na odnos do popelnice jeste prepytlovat dalsim pytlem, aby neukapaval ci nesypalo se neco…
Nakonec mam velky kos leda tak na skladovani malych pytlu z maleho kosiku, ktere zavazu a strcim tam, aby nebyly na ocich :nevim:

P.s.ale priznsvam, ze pytlovou otazku jsem uzavrela nekdy pred 3 roky, treba ted delaji levne pytle ve slusne kvalite

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 13.11.14 17:33
@kolik píše:
@terinka4444 Chtel jsem to vzit i trochu s humorem :lol:

jo, tak fakt lidl, tam je kupuju taky :mrgreen:

Petruskabmw
Extra třída :D 12327 příspěvků 164 inzerátů 13.11.14 17:37

@kolik já sem snimi spokojená, mě přijdou pevné, ale asi to chce zkusit :nevim:. Nejsou drahý tak není problém to zkusit :palec:

kolik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 17:49

Urcite zkusim. Diky za tip!

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 18:47
@kolik píše:
Muze nekdo doporucit levne pytle do kose s obsahem 120l (popripade 80l)? Kupujeme kos o obsahu 80 litru a mam problem sehnat cenove slusne pytle. Do ted jsme meli kos na 60 litru a sacky jsme kupovali v DM ty zelene, ktere jsou dost pevne, s utahovaci snurkou a vyjdou jeden na cca 2.30 Kc. Ted se stehujeme, kos se nam tam nehodi, chceme koupit bezdotekovy na 80 litru, ale pytle jsem nasel jen za cca 6.50 Kc za kus (DM, Rossmann, internet), coz je strasne moc. Navic jsem nenasel pytle na 80 litru, ale pouze na 120 litru. Jelikoz mame spotrebu cca kos na den a pul, tak matematika je v celku neuprosna. V soucasne dobe je to cca 20 pytlu mesicne po 2.40 Kc, coz je naklad asi 48 Kc. Pokud bychom pouzivali velke pytle (80 litru kos), tak to je tak na pytel na dva dny, takze 15 pytlu mesicne po 6.50 Kc coz je 97.50 Kc, coz je 100% narust nakladu pri 33% zvyseni objemu :)
Takze otakza je, doporuci nekdo pytle 80 litru nebo vetsi za lepsi cenu?

u VIetnamců je maj :palec: 10 ks za 19 korun tady u nas zrovna včera jsem na ne koukala když jsem tam kupovala ty nase 60 L :kytka: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >