Velikost koberce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 20:40
Velikost koberce, prosím poraďte o)

Ahoj,
chci koupit koberec pro dcerku 2r. Její pokoj má rozměry 2,8×3,6 m.
Chci koberec přes celý pokoj.Pod kobercem bude lino ze všech stran ohraničené MDF lištou.
Líbí se mi http://www.maxmax.cz/…tterfly.html

Nevím, zda vzít rozměry
A 250×300 nebo
B 300×350 nebo
C 300×400

Co myslíte?
Děkuji :)

Reakce:
Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 12.11.14 20:43

Tak za mne urcite „C“ :)kdyz to chces pres cely pokoj, koukam, ze ten koberec je ohraniceny…skoda, ze B neni 300*360 :mrgreen:,ale zase jestli bude mit na kazde te delsi strane nabytek, tak by slo i to :)

Kili22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 20:45

Vzala bych 300×400 doma si to pak zmenšíte( ustřihnete podle potřeby) 250×300 je blbost a druhá varianta bude s velkou pravděpodobností taky krátká

yweth
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 12.11.14 20:45

Ahoj, ono určitě záleží i na tom, jaký budeš mít v pokojíčku nábytek, jestli bude třeba skoro celá jedna stěna zaskládaná, tak kup radši kratší (popř. uzší), protože řezat takový rozměr koberce, to by byl asi mazec 8o
Jinak koberec jsi vybrala nádherný :potlesk: :)

michee
Závislačka 3589 příspěvků 12.11.14 20:45

Ja bych nedavala kusovku, ale nechala bych si polozit koberec od steny ke stene. Aby to neklouzalo a pokud budete mit u steny nabytek, tak aby nestal sikmo. Jedina moznost je koupit koberec C a ostrihat do potrebneho rozmeru. Kazdopadne podlepit. My mame v pokojiku pro synka koberec, mame to polozeny na plovoucce a cely koberec je fixovan oboustrannou paskou a mame i kobercove listy, ca 4 cm. Vypada to fakt hezky, zvlast kdyz to udela dobry podlahar!

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 12.11.14 20:46

No tak samozřejmě ten největší.

Jen technická - představ si na takovém koberci skládat puzzle, hrát si s legem, mít rozsypané šatečky a botičky pro barbíny.

Fakt intimní příspěvek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 20:51
Zakl.

@Pipet
Anonym mám z důvodu, že jsem na emiminu zjistila přítomnost sousedky, a jelikož mám v nicku „chytře“ jméno a vlastně i bydliště, do diskuzí jsem psala pod nickem dost os. věcí, nechci, aby mě poznala, a nechám si změnit nick.Do té doby budu z os. důvodů anonym.

To mě taky napadlo, ta technická, ale zas si říkám, že to bude takové veselé, hravé. Nebo myslíš, že je to blbost?

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 12.11.14 20:52

@yweth Nas malej ma taky pokojicek cca 3*4m a urizla jsem to navic s manzelem jako prd, zmerit, polozit latku a uz to jelo :D

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 12.11.14 20:56

Majda má v pokoji pruhovaný - tenoučké proužky od bílé přes béžovou, oranžovou, červenou, hnědou.
A je to hrozné.
Když si rozsype nějaké ty menší hračky, tak se to ztrácí a nedělá to dobře na oči…

Příště rozhodně kupuju nějaký jednobarevný nebo s nevýrazným drobným vzorkem.

Spíš bych vesele vymalovala, závěsy, polštářky… a tak.

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 12.11.14 21:27

@Pipet Mas pravdu, taky jsme puvodne meli vybrany barevny koberec, mesto s ulickami, domy atd. v metrazi, ale presne z uvedenych duvodu jsem si radsi vydupala obycejny sedivy a jsem za to rada. Presne jsem si predstavila na nem rozsypany lego a hracky, blazinec a nic nenajdes.
Jinak na dotaz zakladatelky bych volila ten nejvetsi rozmer, at je to fakt ode zdi ke zdi.

kamiŠ
Generální žvanilka 23843 příspěvků 12.11.14 21:43

Zakl., koberec je krásný ale nepraktický. Koupila bych nějaký jednobarevný a do prostřed nějakou takvouhle hezkou malou kusovku ;) Pokud opravdu tento, tak největší a sestříhat přesně podle zdí, aby jsi něměla nábytek nakloněný…

yweth
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 13.11.14 10:16

@Hanka79 Tak to jste šikulky :). My naštěstí vždycky koupily koberec akorát, popř. kusovku. Info o děsném řezání koberce jsem měla z povídání kolegyňky, tak to se omlouvám :)

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 13.11.14 12:08

@yweth My rezali i v loznici a to je mistnost jeste na kazde strane o metr delsi :-D, rezani fakt slo, horsi bylo tahani kobercu do 6patra :zed: :mrgreen:

yweth
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 13.11.14 12:48

@Hanka79 Hani, tak to si nedovedu ani představit :). Hmm, vytáčení na scodišti, předpokládám, že do výtahu se to nevlezlo :D… Klobouk dolů :potlesk:… máte to za sebou a na nějakou domu snad klid :)

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 13.11.14 13:56

@yweth Do vytahu se koberce nevesly no, nadavala jsem jak pes a spocena jsem byla az nekde…ale jak rikas, jsme tu ted cerstve nastehovany, tak bude na par let klid.. :D ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >