"dětská" postel

163
30.8.06 22:31

"dětská" postel

Ahojda,
chtěla bych se poradit, jakou postel po postýlce. Momentálně mi leží v hlavě, zda koupit po postýlce dětskou postel, např. 165×75cm, líbí se mi postele v Ikee ( např. tato :
http://www.ikea.com/…oductDisplay?… ). Prostě mě zajímá, zda to nejsou vyhozené peníze - jak dlouho bude mrňousovi stačit. U nás je hlavní problém ten, že máme malý byt, tudíž malý pokoj, do budoucna ještě nevíme, jak to všechno bude, jak pokoj zařídíme, tak zatím si říkám, že bychom mohli koupit dočasně tu dětskou postel se zábradlím a pak se uvidí. Jestli nějakou sestavu apod.
Proto se chci zeptat, zda někdo taky máte dětskou postel a zda je spokojenost ?
Díky moc, S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2619
30.8.06 22:46

Ahojky Sylvus, my tu detskou z Ikea mame i s postranicemi. Koupili jsme tu lepsi matraci a spokojenost. Mame teda tu uplne nejlevnejsi variantu postele, ale v dobe, kdy jsme ji kupovali, jsme meli jen 1+1. Urcite vydrzi, nez se ustali konecny pocet deti a bude se jim nejak definitivneji uzpusobovat detsky pokoj.

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
30.8.06 23:09

MataP - díky moc, přesně to jsem potřebovala slyšet :lol: . A na matraci taky určitě nebudu šetřit :wink: .

Marty1 - dát obrrr velkého medvěda do postele :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
30.8.06 23:14

Taky jsme chtěli koupit tu rostoucí postel z Ikea.
Teď jsme rádi,že jsme tak neudělali.Klárka občas v noci pláče,chce,aby s ní někdo v posteli zůstal,což by v dětské verzi moc nešlo.Ještě před pár měsíci se v noci dekovala k nám do ložnice na letiště.Jenže mladší dcerka se brzy ráno budila,mručela a pak zase spala,ale Klárku to rušilo,takže jsme pro změnu chodily dospávat do její postele.
Tuhle byla Klára u babi na spaní a já se potřebovala dospat,tak jsem se přesunula do pokojíčku a pohodlně spala.
U nás by prostě malá postel neobstála,máme pěknou postel (90×200cm rozměr matrace) z Gazelu a jsme všichni spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
31.8.06 00:12

Hanko, my jsme tu rostouci z IKEa taky nekoupili, prisla mi tam blba matracka, rost byl na muj vkus dost vysokej, a matrace mekka, takze by byl kluk sama modrina. A na te detske je se teda pohodlne vyspim, ale jsem prtavec :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
31.8.06 06:46

Ahojky,
my jsme nedávno v Ikea koupili pro malou tuto postel http://www.ikea.com/…oductDisplay?…
a zatim jsme opravdu spokojeni…jednak by nám velká zabrala víc místa-taky máme malý byt a hlavně máme dětskou postel vedle našeho letiště (a z druhé strany postýlku pro miminko:o))) ,takže proto jsme vybrali zrovna tuhle-jelikož když se přisune k naší posteli a dá se tim postranním „prknem“ od nás,tak vlastně to prkno (správně by mělo být u zdi),slouží jako postranice a je dost vysoké,takže malá nepadá…Časem,až budou mít svůj pokoj,tak se dá prknem ke zdi,půjde do ní mladší sourozenec a Kristýnce se koupí velká…takže myslím,že se určitě využije…
Pokud by jsme měli větší byt a děti už měly svůj pokojíček,tak bysme asi koupili rovnou velkou…ale jestli ti záleží na místě,tak je to super řešení…
Papa Terez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
31.8.06 07:37

My máme z Ikei postel 70×160cm , jmenuje se tuším Sniglar a jesuper, perfektně pevná. Teď tuu byla 9letá švarová a pořád by se tam v pohodě vyspala. Koupili jsme menší protože máme 1+1. Je u ní i zábradlíčko, Domča zatím nespadl. Komplet vyšla na necelých 1500,– Tak jsme pořídili ještě baldachýn-list.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.8.06 09:04

My koupili tu z Ikei - rostoucí. Jsem s ní naprosto spokojená!! Před pár dny jsem sklápěla první čelo, protože už v té nejmenší variantě byl narvaný, ale Jířa má míry šestiletého dítěte, takže do minimálně pěti let v tom dítě běžně může spát. Vůbec se mi nezdá špatná matrace, je pohodlná, i když si tam lehnu já a já jsem strašně náročný spavec :)
Jediný, co mi přijde nedomyšlené, je systém těch matrací, protože když je to složené do malé postýlky, docela blbě se oblíká prostěradlo. Ale jinak nemůžu než doporučit.
Taky jak to má ty pelesti „tlusté“, z nich jsou dobré odkládací poličky - na světýlko, zvířátka nebo pití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
31.8.06 10:06

Ahojky,

Aprilmouse, ja jsem to spis myslela s tou matraci, tak, ze kdyz se sedne na kraj postele, tak ta matrace se trochu prohne pod tihou a odhali to prkno toho ramu, protoze konci ve stejne vysce. Je mi jasne, ze kdybych tam lezla ja, tak od toho mam nohu samou modrinu, natoz capart, kterej na tom kraji bude klecet nebo sedet casteji… Takze jsme radsi vybrali postel, kde matrace cni par cm nad kraj ramu…

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1352
31.8.06 10:34

Ahojky já mám taky rostoucí z Ikey tuto http://www.ikea.com/…oductDisplay?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1352
31.8.06 10:35

Jo a našla jsem ti ještě toto https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
31.8.06 10:38

Re: "dětská" postel

Ahoj holky,

dík moc všem !

Terez - na tuhle postel taky pořád na netu koukám, moc se mi líbí, jenže barevně nám jaksi do pokoje moc nezapadá 8O .

Přesně tak, řeším to proto, že máme hodně malé pokoje, byt 2+1. Kdybychom měli větší místnosti, nebo 3+1, tak to neřeším a taky bych klidně koupila i klasickou postel.. Ale nevím, jak to jednou všechno bude. A zatím v tom pokoji taky máme my letiště a u toho je postýlka. Takže čím míň místa zabere nová postel, tím lépe. Víc prostoru na hraní apod.

S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15859
4.9.06 17:05

Taky mame rostouci postylku z Ikei Vikare
http://www.ikea.com/…oductDisplay?…
Jednak k ni maji hezky nabytek a nekolikrat jsem v ni usla i ja skrcena s dcerou a spalo se mi v ni dobre…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama