Rada ohledně rovnátek

22.7.24 21:45

rada ohledně rovnátek

Ahoj/dobrý den, mám mít tak za měsíc řešit nasazení rovnátek ale bojím se že mi po pár letech začnou padat zuby kvůli tomu že se uvolní ze svého původního místa. Mám se obávat nebo nic nehrozí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16240
22.7.24 21:52
@rebelantka841 píše: Více

Proč by měly zuby padat? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
556
22.7.24 22:15

@rebelantka841 jako, že potom co ti srovnají zuby abys je měla hezké ti vypadají jen tak? A to kde jsi slyšela 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16240
22.7.24 22:21
@Enli píše: Více

To by mě taky zajímalo. Jsem tak asi 20 let od nenošení rovnátek a zuby drží teda perfektně :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7204
22.7.24 22:46

8o cože?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10651
22.7.24 23:07
@rebelantka841 píše: Více

Já bych se bála. Zubaři jsou smej*i a zlatokopove. Nejdřív vysolis prachy za rovnání, postupně se ti zuby budou kazit, další prachy za opravu a ve finále strjne vypadají, takže vysolis stovky tisíc za protezu. Raději ušetři a nechej si udělat protezu rovnou. :roll: :roll: :roll:

V životě jsem neslyšela, že by po rovnátkach padaly zuby. Asi se můžou víc kazit, když zanedbas hygienu. Ale rozhodně napadají.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.