Reakce na komára?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xsaleen
Echt Kelišová 9249 příspěvků 14.10.14 11:46
reakce na komára?

Ahoj, malího (3,5) poštípal v sobotu komár. Napřed doma přes noc, na tváři a čele a udělali se mu boule, ty se tedy zmenšili a mizí to. Ale v sobotu ho poštípali ještě na zahradě u babi, namazala jsem fenistilem. Udělali se mu u těch štípanců puchýřky. Od včera má teplotu, může to být ještě něco jiného, než reakce na stípnutí? Říká, že má afty, ale nic jsem neviděla :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Azeretereza
Závislačka 2635 příspěvků 14.10.14 11:50

To je mazec, ja to mela na dovoleny presne tak, stipnul me komar a hned puchyr, asi nejaky novy druh. Radsi bych sla k doktorovi, nikdy nevis, treba alergicka reakce nebo tak.

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 14.10.14 11:55

Letos jsou ty mrchy agresivní. Můj kluk (4) to má taky. Kousne ho komár a normálně se mi osype i ve vlasech. Byli jsme u doktorky a ta sama řekla že je to alergie na štípnutí. Vě školce jsem na to upozornila že je to od komára a mažeme tekutým pudrem. Za pár dní to zmizí.

xsaleen
Echt Kelišová 9249 příspěvků 14.10.14 11:56

@Azeretereza on na to reaguje celkem citlivě, třeba na obličeji se mu dělají fakt fleky, na čele pomalu rohy, ale tohle jsem nikdy neviděla.. rozdíl byl jen v tom, že jeden ho pokousal doma a druhý o 20km dál :nevim:

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 14.10.14 11:56

Kluka před předloni štípnul komár kousek od oka a opuchnula mu půlka obličeje i stím okem :zed: vypadal jakoby se porval(dokonce mu to pak postupně i zmodralo a zežloutlo jako modřina) dávali sme fenistil a dr doporučila tvarohové obklady aby to vytahovalo zánět…horečky měl taky(prý reakce těla na štípanec) máme blízko kravín dr říkala že nejspíš předtím než štípl kluka seděl na nějaké krávě a něco na něj přenesl :nevim:

cverunka
Závislačka 2829 příspěvků 14.10.14 12:05

To komáři jsou teď mrchy. Dcera měla taky škaredé štípance. Ale tohle trochu vypadá jako nemoc „Ruce, nohy, ústa“ Pokud ještě říká, že má afty. :think:

xsaleen
Echt Kelišová 9249 příspěvků 14.10.14 12:06

@cizova jo tak to je docela možný, protože sousedi u babi pěstujou krávy..
stejně jsou letos nějaký neodbitní.. většinou tam byli až večer, ted člověk nemůže vlést na zahradu ani brzo ráno :cert: já tam byla cca 10m a odnesla jsem si min. dva štípance..

xsaleen
Echt Kelišová 9249 příspěvků 14.10.14 12:07

@cverunka ale má to jen na té jedné ruce u těch štípanců jinde nic, a nohy má taky čistý :nevim:
ale taky mě to napadlo

barca.hrosik
Závislačka 3175 příspěvků 14.10.14 12:12

Ahoj moje dcera to ma taky rano mela jeden stipanec a do 20 minut se ji osypala ruka, myslela jsem ze to jsou nestovice ale nejsou je to alergie na stipnuti moje mala z toho mela i teplotu. Nemoc ruka nohy usta by podle me byl uz osypany vice ale je to jen muj nazor

cverunka
Závislačka 2829 příspěvků 14.10.14 12:15
@xsaleen píše:
@cverunka ale má to jen na té jedné ruce u těch štípanců jinde nic, a nohy má taky čistý :nevim:
ale taky mě to napadlo

No dcera to měla a měla právě jenom ty afty, nic víc.

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 14.10.14 12:16

@xsaleen Když chceš mít opravdu jistotu, tak vem kluka k doktorce a je to.

xsaleen
Echt Kelišová 9249 příspěvků 14.10.14 12:18

@Spokojení dneska už tam není..
ráno to ještě neměl

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 14.10.14 12:42

V sobotu mého syna taky štípl komár. Neměl tam puchýřky, ale měl na ruce jeden tvrdý, červený a horký otok. Mažeme fenistilem. Dnes už bez horkosti a otok mizí ;)

Saffiraa
Závislačka 3907 příspěvků 9 inzerátů 14.10.14 12:44

Ahoj, syn měl něco podobného, doktorka mi doporučila Fenistil kapky a výborně to zabralo. :pankac:

xsaleen
Echt Kelišová 9249 příspěvků 14.10.14 12:48

A nevíte, kdyby to byla ruka noha pusa, vadí to v těhotenství? jsem 38tt

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál ve Svitavce: Místní odmítli přijmout mentálně postižené, bojí se prý o ženy a děti

Zcela nepochopitelná situace nastala v obci Svitávka na jihu Moravy. Do dvou... číst dále >

Zdrcující kritika Vémoly: Fejkový zápasník, vybírá si slabé soupeře, říká trenér MMA

Jsem česká jednička! Tuto větu donekonečna opakuje nejslavnější tuzemský MMA... číst dále >