Alergická reakce na sluníčko?

61
25.5.18 21:59

Reakce na sluníčko??

Ahoj, maminky mám dotaz. Syn 8 měsíců, byl teď pár dnů přímo vystavený sluníčku a na místech, které nebyly kryté oblečením se mu udělaly červené skvrny (spíše takové jednotné fleky). Na předloktí, lýtka, za krkem. Známí se mě ptají zda to není reakce na nějaké nové jídlo, úplně to nevylučuji, ale divné je, že se mu to vyskočí když je na sluníčku, ale jakmile už jsme doma večer, tak mu to mizí. Proto se ptám, myslíte, že je to alergie na sluníčko? Alergické reakce prý tak rychle nemizí. Setkala jste se s tím některá? Bojím se té alergie :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61
25.5.18 22:01

Ještě dodám, že fleky nejsou nijak vystouplé, na dotek nejde nic cítit a malý je v klidu, nezdá se mi, že ho to svědí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7742
25.5.18 22:32

Mazala jsi ho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7742
25.5.18 22:33

Určitě reakce ze sluníčka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
26.5.18 07:06

To nemusí byt alergie. To slunce je pěkně jedovaté a takhle male sítě ma citlivou kůži. Poradne bych ho mazala a držela ve stínu co to jde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
26.5.18 07:46
@pannda píše:
Mazala jsi ho?

No právě, že ještě ne :( dneska jedu forem koupit nějaký opalovak dětský

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
26.5.18 07:48
@Tichošlápek píše:
To nemusí byt alergie. To slunce je pěkně jedovaté a takhle male sítě ma citlivou kůži. Poradne bych ho mazala a držela ve stínu co to jde

Mu to hned mizí večer jak jsme doma, tak doufám, že alergie to opravdu není. Držet ho ve stínu se snažím, ale je to malé číslo, chce všude lozit pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7742
26.5.18 13:06
@Kolousek1 píše:
No právě, že ještě ne :( dneska jedu forem koupit nějaký opalovak dětský

Ne? co na to říct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
26.5.18 20:06

Já tedy :nevim:, ale nechat 8m. dítě spálit na slunci je stejné jako opékat 10 milionů na grilu. Já se tedy spálil dneska taky, ale mě to naopak pomáhá, takže np. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
27.5.18 17:00

Nebyl spálený, na sluníčku byl úplně minimálně, hlídám ho. Ale i ta chvilka mu stačila. Opalovák máme, mažu ho hodně několikrát denně a sluníčku se vyhýbáme, fleky už nejsou. Bylo to poprvé co jeho kůže byla v kontaktu se sluncem, takže bohužel reakce byla :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama