Řecko - dovolená, doporučení

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eva 13
Kelišová 6017 příspěvků 20.05.19 14:09
Řecko- dovolená, doporučení

Dobrý den,
prosím o doporučení na dovolenou v Řecku, chceme tobogány, blízko města, moře do 300 m.
Myslím konkrétní hotel, kde se vám líbilo, máme 2 děti (6 a 13 let)

Děkuji Eva :mavam:

Reakce:
Caboverde
Kecalka 439 příspěvků 20.05.19 14:30
@Eva 13 píše:
Dobrý den,
prosím o doporučení na dovolenou v Řecku, chceme tobogány, blízko města, moře do 300 m.
Myslím konkrétní hotel, kde se vám líbilo, máme 2 děti (6 a 13 let)Děkuji Eva :mavam:
Řecko sháníš podle mě dost na poslední chvíli. Měla jsem domluvenou dovolenou s kamarádkou, která na poslední chvíli odřekla, tak jsme se s manželem rozhodli vyzkoušet poprvé Řecko, jsme zvyklí na čtyř nebo pěti hvězdy převážně ve Španělsku a Portugalsku. Nakonec jsem vybrala Rhodos, Kolymbii, hotel Delfinia, měl by mít 4* a na Řecko je to prý celkem slušný hotel, ale výběr byl už značně omezený. Tady v diskuzích jsem opakovaně četla chválu na hotel Louis Zante Beach na Zakynthosu. Asi ho časem vyzkoušíme.
Habrk
Kecalka 388 příspěvků 20.05.19 14:38

My byli v hotelu Petra Mare na Krétě. Je to skvělý hotel. Pro děti bazén jen pro ně se skluzavkama. Nemusíte ráno hnát, abyste si lehli k bazénu i k moři. Je tam lehátek dost. Jídlo výborné a řekla bych, že bylo nejlepší co jsem kde jedla. Hromada mořských plodů, ovoce, zelenina, různá masa a i přílohy. Pro děti tam měli svůj vlastní bar s jídlem a to bylo takové to skoro neslané, nemastné i pro hodně malé děti. Takže kdo má podrážděný žlučník, tak se mohl najíst tam :) Připlatili jsme si lepší pokoj a měli jsme krásný výhled na moře. Kdybyste potřebovala nějaké info, tak se ozvěte :)

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 1 inzerát 20.05.19 14:48

@Eva 13 Tak tady jsme byli v roce 2017 a 2018. Kdyby jsme nečekali přírůstek tak by jsme letos jeli znovu, ale TP mám na 20.8. takže se obejdeme letos bez dovolené. Je to tady super, ale nejsou tam tobogány a na pláž jezdí v pravidelných intervalech „autobus“ od hotelu. No je to spíš dodávka a jede tak dlouho tam a zpátky dokud tam stojí lidi jak u hotelu tak u pláže. Tento hotel není moc vhodný pro děti do 3 let, ale pro starší děti 6 a 13 je to super. Stojí na kopci a je nádherný výhled. Hotel čistý, personál strašně super. Hodím ti sem nějaké fotky okolí hotelu a pláže kam jezdí ten „autobus“ :palec: :palec: https://www.cedok.cz/…ge,7931.html?…

prceek55
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 21.05.19 07:11

@Caboverde jéé Kolymbia tam jsem 4 měsíce pracovala :oops: tam se vám bude líbit.. menší městečko ale obchůdků, tavernicek a tak dostatek :oops:

Eva 13
Kelišová 6017 příspěvků 21.05.19 10:24

Děkuji všem :palec:

Mibuna
Povídálka 16 příspěvků 28.05.19 20:47
dovča

Pokud to admin neblokne, tak tady je odkaz na web, který jsem po deseti letech v cestovním ruchu vytvořila, protože se dovolená pro rodiny nejhůř hledala, jak nám prodejcům, tak zákazníkům…:mavam: pokud to s odkazem nejde, tak mi klidně pošlete zprávu, zašlu odkaz, sepsala jsem tam nejoblíbenější hotely v jednotlivých zemích…

eidt adminem: reklama

Eva 13
Kelišová 6017 příspěvků 29.05.19 08:08

@Mibuna moc děkuji, sice pozdě, už máme zaplaceno na Korfu, ale děkuji, ukládám na příště :potlesk: :palec: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama