Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
My byli v hotelu Petra Mare na Krétě. Je to skvělý hotel. Pro děti bazén jen pro ně se skluzavkama. Nemusíte ráno hnát, abyste si lehli k bazénu i k moři. Je tam lehátek dost. Jídlo výborné a řekla bych, že bylo nejlepší co jsem kde jedla. Hromada mořských plodů, ovoce, zelenina, různá masa a i přílohy. Pro děti tam měli svůj vlastní bar s jídlem a to bylo takové to skoro neslané, nemastné i pro hodně malé děti. Takže kdo má podrážděný žlučník, tak se mohl najíst tam
Připlatili jsme si lepší pokoj a měli jsme krásný výhled na moře. Kdybyste potřebovala nějaké info, tak se ozvěte ![]()
@Eva 13 Tak tady jsme byli v roce 2017 a 2018. Kdyby jsme nečekali přírůstek tak by jsme letos jeli znovu, ale TP mám na 20.8. takže se obejdeme letos bez dovolené. Je to tady super, ale nejsou tam tobogány a na pláž jezdí v pravidelných intervalech „autobus“ od hotelu. No je to spíš dodávka a jede tak dlouho tam a zpátky dokud tam stojí lidi jak u hotelu tak u pláže. Tento hotel není moc vhodný pro děti do 3 let, ale pro starší děti 6 a 13 je to super. Stojí na kopci a je nádherný výhled. Hotel čistý, personál strašně super. Hodím ti sem nějaké fotky okolí hotelu a pláže kam jezdí ten „autobus“
https://www.cedok.cz/…ge,7931.html?…
@Caboverde jéé Kolymbia tam jsem 4 měsíce pracovala
tam se vám bude líbit.. menší městečko ale obchůdků, tavernicek a tak dostatek ![]()
Pokud to admin neblokne, tak tady je odkaz na web, který jsem po deseti letech v cestovním ruchu vytvořila, protože se dovolená pro rodiny nejhůř hledala, jak nám prodejcům, tak zákazníkům…:mavam: pokud to s odkazem nejde, tak mi klidně pošlete zprávu, zašlu odkaz, sepsala jsem tam nejoblíbenější hotely v jednotlivých zemích…
eidt adminem: reklama
@Mibuna moc děkuji, sice pozdě, už máme zaplaceno na Korfu, ale děkuji, ukládám na příště
![]()