RED CASTLE / JANE / QUINNY SPEEDI ???

12
25.1.07 09:53

RED CASTLE / JANE / QUINNY SPEEDI ???

Ahoj všichni,
máte někdo zkušenost s kočárky od firmy Red Castle?
Líbí se mi SHOP'n JOGG Disc II, ale nikdo v okolí tento kočárek nezná tak nemám žádné doporučení.
Neví někdo kde se dají tyto kočárky shlédnout? Našla jsem je jen na netu.
Rozhoduji se mezi JANE SLALOM, QUINNY SPEEDI a tímto. Poradí někdo??? Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2236
25.1.07 10:28

Ahoj,

ja mam ten Red Castle, ale nevim jestli disk 2. Vozim v tom uz druhe ditko a jsme moc spokojeni. Bohuzel nevim, kde bys ho videla na zivo, protoze my jsme ho objednavali pres katalog.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
25.1.07 10:43

Ahoj Teriku,
ja ho prave taky nikde nevidela „nazivo“, ale moc se mi libi. Chci ho vyuzit jak ve meste tak do terenu i na brusle a prijde mi skvely.
Akorat mi trosku odrazuje ze je vysoko boudicka aby tam na nasi holcicku nefoukalo a nemusela jsem porad pouzivat plastenku. Koukala jsem ze se k nemu da dokoupit i fusak (nepromokavy). Nevis jestli je k nemu i nejaky nanoznik? A jak to je s polohovanim nozicek? Podle obrazku mi prijde ze polohovat nejdou.
Porad se rozhoduju mezi JANE SLALOM a timto. Jane kazdy chvali jak je lehoucky, dobre jezdi, … atd. ale me prijde porad ten Red Castle sympatictejsi.
Nemeli jste i hlubokou korbu? Je prostorna?
Diky moc za odpoved.
PS: pripojila bych i obrazek, ale nejak nemuzu prijit na to jak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
25.1.07 10:56

Mam i hlubokou korbu i autosedacku, ktera jde nacvaknout na podvozek.
Prvni holcicka byla prosincova a neprislo mi ze by na ni nejak foukalo.
Na sportak bohuzel nanoznik neni, ale jde koupit univerzal od Emitexu, ktery pouzivame my.
Nozicky opravdu polohovaci nejsou, ale diky tomu, ze maji takovy docela mirny sklon mi to nikdy nevadilo. Kocarek mam nafoceny v Albu kvetnatek a cervnatek 2006. Na strane 12.
Fusak mame original. Ale oni se delaji dva druhy, tak nevim, ktery myslis. My mame ten, ze ktereho se daji udelat i kalhoty pres zipy. Je dobry i do autosedacky.
Co se tyce hmotnosti kocarku, tak mi prijde s Jane srovnatelny.
Hluboka korba je celkem dlouha, ale neni prilis siroka. Nam to nevadilo, protoze holky v hlubokem jezdit nechtely, takze obe presne v pul roce sly do sportaku. Sestrenka tam ale dokazala nacpat svou desetimesicni dceru v zime i s fusakem a to ta holcicka neni zrovna drobecek. Koupila si stejny kocar.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
25.1.07 11:50

Diky moc za odpoved. Kdyz vyzkousi nekdo kocarek v praxi a da reference, je to to nejlepsi doporuceni.
Jen mam problem najit ty fotky. Jeste se tu moc neorientuju a zadna alba jsem nikde nenasla. Muzes mi prosim trosku pomoc :-)
Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
25.1.07 12:09

jasne,

v pravo v menu, hned paty odkaz je FOTOGALERIE, potom DENICKY a potom kliknes na Kvetnatka a cervnatka 2006 je to tam na strane 12.

Nevim jestli ten tvuj kocarek neni ten novy typ, ktery je podobnejsi Quinny Speedy, ale spokojenost je s vyrobcem velika…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
25.1.07 12:27

Diky moc, uz jsem to nasla.
Mas presne ten kocarek co chci ja :-)
Kdyby me jeste napadl nejaky dotazek, muzu se ti ozvat? Ted padame na chvilku s Adinkou ven. Sice je tam na muj vkus moc snehu (jsem holt letni dite), ale snad to zvladneme.
Tak jeste jednou diky za rady :-) a nazor.
Kristyna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
31.1.07 20:27

Ahojky!Já měla Quinny Speedy a můžu říct,že je to skvělý kočárek do terénu,poradil si s každým kamínkem a výmolem,byl hróózně lehoučký a výborně se skládal do auta,taky byl ten sporťák dost prostorný,má kotoučové brzdy a ruční brzdu na zadní kolečka,kterou jsem dost využila,když jsme pádili někde z kopce..netáhlo mě to dolů..ale…prodala jsem ho,prože mi na něm vadily takový asi drobnosti..nejde po:,–(it do pravého úhl, nemá madlo..koupily jsme tedy Quinny Buzz,manžel mi to sice dodnes neodpustil :D ,ale zase malej krásně vsedě splyne s okolím a dá se otočit sedačka v obou směrech,což jsem dost ocenila v tom současném orkánovém počasí :D ..takže takový můj názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
31.1.07 20:27

Ahojky!Já měla Quinny Speedy a můžu říct,že je to skvělý kočárek do terénu,poradil si s každým kamínkem a výmolem,byl hróózně lehoučký a výborně se skládal do auta,taky byl ten sporťák dost prostorný,má kotoučové brzdy a ruční brzdu na zadní kolečka,kterou jsem dost využila,když jsme pádili někde z kopce..netáhlo mě to dolů..ale…prodala jsem ho,prože mi na něm vadily takový asi drobnosti..nejde po:,–(it do pravého úhl, nemá madlo..koupily jsme tedy Quinny Buzz,manžel mi to sice dodnes neodpustil :D ,ale zase malej krásně vsedě splyne s okolím a dá se otočit sedačka v obou směrech,což jsem dost ocenila v tom současném orkánovém počasí :D ..takže takový můj názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
31.1.07 21:24

Ahojky NikisN,
díky moc za názor. Mě se Speedi moc líbil a cena mi taky nepřišla nijak vysoká (navíc jich je mraky málo použitých i na netu v bazarech). Ale madlo u kočárku by naší holčičce moc chybělo a ten náklon sedačky mi taky odradil. Ona je naše slečna taková velká pozorovatelka a musí odevšad všechno vidět :D . Tak teď už se spíš rozhoduji jen mezi Jane Slalom a Red Castle Shop´n Jogg Disk II. I kdyz ten Red Castle zatím vede i u manzela :D . O víkendu se na něj jedeme mrknout, tak přidám pár poznatků do diskuze. Je taky lehký (11,5kg) a přijde mi víc sportovní než Jane. Všude se totiž píše jak má Jane 8kg, ale to bude nejspíš jen za podvozek. Mám doma nějaký anglický katalog kočárků a tam je celková váha uvedená 11,9kg. No vyzkouším oba „naživo“ a uvidíme.
Nicméně ještě jednou díky na názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama