Registrace u praktika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 19:21
Registrace u praktika

Mám takový asi hloupý dotaz.
Dnes jsem se registrovala u jiné praktické lékařky, ale nepodepsala jsem žádné potvrzení o registraci, jen mi vypsala papír žádost o předání zdrvaotních inormací s tím, že si mě registrovala.
Jsem tedy u ní registrovaná nebo ne, když já nic nepodepsala?
Děkuju.

Reakce:

Mika.ella1
Povídálka 15 příspěvků 09.10.18 20:05

Registrace probehne az bude mit dr. zdravotni dokumentaci. Po vstupni prohlidce

Prof. Farnsworth
Závislačka 4396 příspěvků 09.10.18 20:10
@Mika.ella1 píše:
Registrace probehne az bude mit dr. zdravotni dokumentaci. Po vstupni prohlidce

Ne, registrace proběhne ve chvíli, kdy nový lékař odešle pojišťovně žádost o registraci. Vzhledem k tomu, že dnes probíhá elektronicky, v rámci vyúčtování péče po skončení měsíce, může lékař ignorovat to, že by měl mít podepsaný formulář registrace (i když by to správně měl mít, pravděpodobnost, že to někdo bude fyzicky kontrolovat je téměř nulová).

Mika.ella1
Povídálka 15 příspěvků 09.10.18 20:13

@Prof. Farnsworth Nevim jak jinde tady to tak probiha, registrovana jsem byla tento mesic a bez zdravotni dokumentace lekar registraci odmitnul

Tichošlápek
Extra třída :D 10064 příspěvků 09.10.18 20:22

@Mika.ella1 zdravotní dokumentaci si lékař vyžádá po první návštěvě pacienta, pri které proběhne i registrace. Zatím to tak bylo všude, kde jsem měnila lékaře. Dokumentaci k tomu nepotřebuje, jde o prachy :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4396 příspěvků 09.10.18 20:23
@Mika.ella1 píše:
@Prof. Farnsworth Nevim jak jinde tady to tak probiha, registrovana jsem byla tento mesic a bez zdravotni dokumentace lekar registraci odmitnul

Lékař si pochopitelně tu dokumentaci vyžádá od současného lékaře. Existuje na to dokonce oficiální formulář VZP. Na registraci to ale nemá vliv - tu provede VZP (spravuje evidenci registrací pro všechny pojišťovny ze zákona) na základě požadavku lékaře (papírové, pokud lékař předkladá doklady papírově - dnes tak maximálně 5% lékařů, nebo elektronické).

Prof. Farnsworth
Závislačka 4396 příspěvků 09.10.18 20:26

Odesláno dvakrát

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 09.10.18 20:26

Když jsem registrovala syna… Dostala a podepsala registrační papír ihned. Je to 2mes stará zkušenost. Vždy jsem dostala hned. I u zubaře i praktika

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 09.10.18 20:38

Ja jsem zkraje roku menila gyndu a je fakt, ze jsem taky nic nepodepisovala :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 22:00

Mě jde o to, a teď si prosím nemyslete, že jsem cvok, jestli ještě můžu doktora změnit nebo už čekat ty 3 měsíce, nějak se mi to rozleželo a asi bych možná i k jinýmu :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >