Reklama

Bílé útvary ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 16:20
Bílé útvary ve stolici

Mám takový pro mě dost nepříjemný dotaz. Už několik měsíců pozoruji, že se mi ve stolici objevují takové světlé/bílé malé nepravidelné útvary, které jsou jakoby zapracované do stolice. Nikdy v minulosti jsem si stolici nesledovala, takže mě to poprvé docela vyděsilo, ale snažím si nepřipouštět, že by to mohlo být něco vážného, stává se Vám to někdy taky? Jen chci ještě upozornit, že jím hodně ovoce a zeleniny a pouze celozrnné pečivo, takže se uklidňuji, že to jsou jen semínka, navíc jsem nikdy nic neviděla se hýbat atd. ale raději se ptám, zda je to běžné. Pro choulostivé téma je příspěvek anonymní.

Reklama

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 4819 příspěvků 09.10.18 21:08

Pokud jis hodne vlakniny, muzes mit ve stolici nestravene zbytky, coz je normalni..netrapila bych se tim :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >