Bílé útvary ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 16:20
Bílé útvary ve stolici

Mám takový pro mě dost nepříjemný dotaz. Už několik měsíců pozoruji, že se mi ve stolici objevují takové světlé/bílé malé nepravidelné útvary, které jsou jakoby zapracované do stolice. Nikdy v minulosti jsem si stolici nesledovala, takže mě to poprvé docela vyděsilo, ale snažím si nepřipouštět, že by to mohlo být něco vážného, stává se Vám to někdy taky? Jen chci ještě upozornit, že jím hodně ovoce a zeleniny a pouze celozrnné pečivo, takže se uklidňuji, že to jsou jen semínka, navíc jsem nikdy nic neviděla se hýbat atd. ale raději se ptám, zda je to běžné. Pro choulostivé téma je příspěvek anonymní.

Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 5683 příspěvků 09.10.18 21:08

Pokud jis hodne vlakniny, muzes mit ve stolici nestravene zbytky, coz je normalni..netrapila bych se tim :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >