Reklamace trička

952
24.6.12 09:45

Reklamace trička

Pořídili jsme dceři k narozeninám krásné žluto černé cyklotričko. Dnes v něm vyšla před barák a v momentě byla poseta všemožným hmyzem, lítalo jí to kolem hlavy i do vlasů a triko samá černá tečka. V ten moment mi došlo, že ta žlutá přitahuje hmyz, ale netušila jsem, že až v takové míře. Myslíte si, že by to šlo reklamovat. Nechci vypadat v obchodě jako trotlík :mrgreen: tak se nejdřív zeptám na vaše zkušenosti.
Ale hodně mě to naštvalo, dcera si to tričko moc přála a mě v obchodě opravdu nenapadlo, že by tohle mohlo dělat tričko určené na kolo :,(
A ještě jsem na něm našla díru ve švu asi tak 2 cm kdy ten kousek látky je vyjetý ze šití. Ale to je asi blbost tam kvůli tomu jít co? Jakože bych se o té barvě nezmínila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
470
24.6.12 09:49

To, že na žlutou barvu lítá hmyz asi nebude prodavačku zajímat :-/ To není důvod k reklamaci. No a ta díra ve švu - můžete to zkusit… Ale asi si bude v duchu říkat, že jste neschopná zašít díru (ještě k tomu ve švu). Ale zkuste to vrátit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1587
24.6.12 09:50

Já bych to zkusila přes malou velikost, třeba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14520
24.6.12 09:53

Obávám se, že kvůli špatné barvě, na kterou jde hmyz s reklamací neuspěješ. když půjdeš s dírou ve švu, tak to ti vymění za jiné, takže to problém taky neřeší. stejně tak s velikostí. spíš bych tam zašla a zkusila se domluvit na výměně za jinou barvu. blbé je, že už je nošené a vyprané. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kerrankin
24.6.12 09:55

Reklamace určitě ne, ale zkusila bych výměnu velikosti nebo barvy, že se dceři nelíbí. Když si u nich koupíte něco jiného, tak to myslím nebude problém. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
kerrankin
24.6.12 09:56

Ono už je vyprané? To je blbý :think:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
952
24.6.12 09:57

Hmm, tak to je blbé :think: tričko je totiž vyprané a cedulky v popelnici. Takže vyhozené prachy a tričko na nic :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
24.6.12 09:59

Když je vyprané, tak to vyměnit za jinou barvu nebo velikost nejde. V obchodě pak musí takové vrácené tričko prodat. A to půjde jen těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Naima
24.6.12 10:00

Bohužel barva není důvod pro reklamaci a výměna už není možná, pokud je tričko nošené, dokonce vyprané a s odstříhanými cedulkami. :(

• Citovat
  • Nahlásit
952
24.6.12 10:04
@Naima píše:
Bohužel barva není důvod pro reklamaci a výměna už není možná, pokud je tričko nošené, dokonce vyprané a s odstříhanými cedulkami. :(

je to moje chyba, mělo mě to napadnout, ach jo :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8566
24.6.12 10:36
@Enoulik píše:
je to moje chyba, mělo mě to napadnout, ach jo :,(

No.. jak píší ostatní, nevhodná barva není důvod k reklamaci, navíc nošené vyprané triko s dírkou už Ti nikdo nevymění.. Ale já spíš chtěla k tomu, že je to tričko na kolo na nic.. Taky mám mimo jiné i žluté cyklo triko a hmyz na mě při jízdě nelítá..Na místě určení se převlékám, jelikož jsem spocená :mrgreen: (jezdíme dlouhé trasy) takže mi žluté triko v ničem nevadí.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
24.6.12 10:50
Já myslím, že záleží na domluvě, mohla by jsi říct, že dostala ještě jedno žluté ať ti ho vymění za jiné, to by neměl být problém, ale bez cedulek asi těžko. Vyprání by se snad nepoznalo kdyby se nechalo venku pořádně vyčichnout, ale ty cedulky to vyřešily. Takže smůla.
@Enoulik píše:
Pořídili jsme dceři k narozeninám krásné žluto černé cyklotričko. Dnes v něm vyšla před barák a v momentě byla poseta všemožným hmyzem, lítalo jí to kolem hlavy i do vlasů a triko samá černá tečka. V ten moment mi došlo, že ta žlutá přitahuje hmyz, ale netušila jsem, že až v takové míře. Myslíte si, že by to šlo reklamovat. Nechci vypadat v obchodě jako trotlík :mrgreen: tak se nejdřív zeptám na vaše zkušenosti.
Ale hodně mě to naštvalo, dcera si to tričko moc přála a mě v obchodě opravdu nenapadlo, že by tohle mohlo dělat tričko určené na kolo :,(
A ještě jsem na něm našla díru ve švu asi tak 2 cm kdy ten kousek látky je vyjetý ze šití. Ale to je asi blbost tam kvůli tomu jít co? Jakože bych se o té barvě nezmínila…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
24.6.12 10:52
@anabel9 píše:
To, že na žlutou barvu lítá hmyz asi nebude prodavačku zajímat :-/ To není důvod k reklamaci. No a ta díra ve švu - můžete to zkusit… Ale asi si bude v duchu říkat, že jste neschopná zašít díru (ještě k tomu ve švu). Ale zkuste to vrátit :mavam:
:pankac: :pankac: :pankac:
  • Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1431
24.6.12 10:56
Díra ve švu je důvod k reklamaci, když si něco zaplatím tak to má být v pořádku, ale já si to stejně zašívám sama. Když se mi něco líbí tak si to holt opravím, kud to ovšem jde, zrovna ve čtvrtek jsem si koupila triko za 600 kč a byly tam dvě ďoury na každém rukávu v podpaží, věděla jsem, že si to nebudu mít za co jinýho hezkýho vyměnit a triko jsem chtěla tak jsem si to zašila. Ale sleva by se hodila. tak jí to třeba příště řeknu.
@JayLee píše: :pankac: :pankac: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8566
24.6.12 10:57
@RadkaOR píše:
Já myslím, že záleží na domluvě, mohla by jsi říct, že dostala ještě jedno žluté ať ti ho vymění za jiné, to by neměl být problém, ale bez cedulek asi těžko. Vyprání by se snad nepoznalo kdyby se nechalo venku pořádně vyčichnout, ale ty cedulky to vyřešily. Takže smůla.

Naopak si myslím, že ustřižené cedulky nejsou zas až takový problém - pokud neostříhala přímo ty z trička (za krkem atd.). Ale to vyprání, nevím nevím.. Plus ta dírka.. :think: Jako zkusit to může, přijít třeba s tím, že se rozpáralo ve švu a chtěla by ho vyměnit za jiné, a jestli by šlo teda rovnou vyměnit za jinou barvu, že se jí sešly žluté dvě..je to především na podmínkách obchodu (jestli vyměňují a za jakých podmínek) a na ochotě prodavačky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat