Remood, máte zkušenosti ?

Anonymní
30.9.20 10:25

Remood, máte zkušenosti ?

Ahojky, je tu někdo, kdo bral nebo bere AD Remood? Jaké s ním máte zkušenosti, co nežádoucí účinky? Beru od včera čtvrt tablety, po změně z Cipralexu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.10.20 19:11

Nikdo? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 14:51

Ahoj, ja beru apo-parox. Nebo Paroxetin. Mělo by to byt to stejne jako remood. Na co je beres? Ja na ocd. Moc mi pomáhají. Vedlejší ucinky minimální. Při vyšších dávkách jsem se v noci potila. D

• Citovat
  • Nahlásit
296
5.10.20 14:53

Ahoj, teď nerozumím. Beres apo nebo paroxetin? Já ho beru také na ocd a hlavne úzkosti. Jsem třetí den na půlce prasku a potřebuji se dostat já celý. Jak dlouho beres a za jak dlouho ti bylo lépe? Predtim jsem měla cipralex, dva měsíce, šle žádná sláva.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 15:45

Někdy mi doktorka napíše Apo a někdy Paroxetin. Je to úplně to stejné, jenom to vyrábí jiná firma, takže se to jmenuje jinak. Ale účinná látka i její množství je v lécích stejné. Teďka to beru už podruhé v životě ale pro mě bylo vždycky až tak po dvou měsících. Jednou jsem zkoušela i sertralin A ten mi moje potíže pouze zhoršoval. D.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 15:46

No a nějaké oblbováky typu neurol k tomu nemáš? Poprvé, když jsem s léky úplně začínala, vůbec jsem to bez nich nedokázala zvládnout. Měl jsem ty úzkosti strašně silné. D.

• Citovat
  • Nahlásit
296
5.10.20 15:51

Aha, děkuji za info.. a žádné nežádoucí ucinky jsi teda neměla? já mám teda ještě problem se spankem, nemuzu moc spat, brala jsem mirtazapin, ale mám po něm živé sny :? A najizdela si na lék postupně, případně po jaké době jsi najela na celý? Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 16:03

Zvyšovala jsem asi po týdnu nebo po dvou, musela jsem brát vyšší dávky než jeden, poprvé jeden a půl a teď podruhé dva. Na tom jsem musela vydržet nějakou dobu a potom jsem postupně snižovala. Teď na podzim, poté co jsem byla v létě už na půlce, se mi to zase zhoršilo a teď beru celý a pořád se necítím úplně jako dřív. Nevím jestli to bude ještě někdy Tak dobrý. Úzkosti sice nemám, ale vnímám, že je to prostě jiný. D.

• Citovat
  • Nahlásit
296
5.10.20 16:13

Tak to mě mrzí…ale pokud víš, že ti pomohl, tak věřím, že pomůže znovu.. já s léky žádnou zkušenost neměla, byla jsem proti lékům, ale pak jsem si řekla, že není zbytí a doufala jsem teda, že mi zaberou hned první léky a prd.. takže už mám strach, že mi nezaberou ani tyhle a že mi bude akorát špatně :,(..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 16:17

Ony Ti zaberou. Ten Paroxetin mi přijde fakt dobrý. Ja jsem jiné než toto a ten nevyhovující sertralin neměla. Byla jsem absolutně proti lekum také. Ale nemohla jsem pak uz fungovat. D.

• Citovat
  • Nahlásit
296
5.10.20 16:19

A ten paroxetin je silnější než sertralin? A ty mas ocd jakého rázu? Já jen myšlenkového, ale úzkosti jsou asi větší.. kolik ti je, jestli se muzu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 16:27

Já mam také myšlenkové. A to mi přijde nejhorsi. Copak na to jde kbt?? A odkud jsi? Napisu Ti kdyžtak zprávu. D.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama