Reklama

Reprofit - pomohl vám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy_Farrah_Fowler
Stálice 95 příspěvků 22.02.18 22:46
Reprofit - pomohl vám?

Ahoj, jsou tu maminky, kterým v tomto Centru pomohli popřípadě v horším nepomohli? :)

Reklama

Reakce:

wootwa
Kecalka 128 příspěvků 22.02.18 23:05

Nam pomohli.. sice az pri druhe stimulaci, ale uz to tahneme 23tt :)

Efka2015
Závislačka 4812 příspěvků 22.02.18 23:59

Pomohli, v Olomouci - býv. Reprofit nyní Clinic.

Ali1988
Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 23.02.18 00:14

Ano. Reprofit Brno. z toho jsou 7 mesicni dvojcatka.pan dr. Vrana :potlesk:

Brukita
Závislačka 4143 příspěvků 23.02.18 00:14

My jsme byli letos v lednu v Reprofitu v Brne a vyslo nam to na poprve :srdce: Vcera jsem byla na ultrazvuku a uz mame srdicko :pankac: Za me teda vrele doporucuji, byli jsme moc spokojeni s pristupem, komunikace mezi nama stale probiha prostrednictvim emailu - odpovidaji behem par minut :palec:

Amy_Farrah_Fowler
Stálice 95 příspěvků 23.02.18 00:20

Dekuji devcata za (pro me) pozitivni zpravy. Cekam na MS a budu se objednavat na hormonalni profil a pritel na spermiogram a uz se to snad konecne rozjede spravnym smerem.

Ali1988
Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 23.02.18 00:22
@Brukita píše:
My jsme byli letos v lednu v Reprofitu v Brne a vyslo nam to na poprve :srdce: Vcera jsem byla na ultrazvuku a uz mame srdicko :pankac: Za me teda vrele doporucuji, byli jsme moc spokojeni s pristupem, komunikace mezi nama stale probiha prostrednictvim emailu - odpovidaji behem par minut :palec:

Jj, komunikace super, pres mail a leky postou posilali.jsem z Plzne. Podaril se 2 KET

baracon
Kecalka 181 příspěvků 23.02.18 06:47

Nas to ted taky ceka ale v sanusu. Mam z toho trosku obavy

elena.78
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 23.02.18 07:27

Nám pomohli, hned 1. IVF bylo úspěšné (Reprofit Brno), v dubnu čekáme mimínko :andel:

Komunikace a přístup vynikající.

Brukita
Závislačka 4143 příspěvků 27.02.18 23:36

@Therias moc drzim palce, at vam pomuzou :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama