Řezání lahví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kalome
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 14:59
řezání lahví

Dobrý den
Mám doma pár lahví od frisca tak mě napadlo nechat si u sklenare odříznout hrdla a pak si je doma ozdobit(vím že se to dá dělat i po domacku)zajímalo by mě jestli si někdo nechal u sklenare takto řezat láhve a popřípadě kolik to zhruba stálo předem vám děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Monulie
Kecalka 148 příspěvků 6 inzerátů 23.02.18 15:37

Dělá *** a stálo to nějaký dvě kila za kus.

edit admin - odstraněn odkaz

Ester13
Kelišová 5634 příspěvků 23.02.18 15:46

Nebude levnější a hezčí koupit si pro „tvořeníčko“ vázy či skleničky nebo sklo na svíčky v IKEe?

kalome
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 16:40

No když tak čtu kolik to stojí tak to asi levněji vyjde hotová vázička. Jen mi bylo líto vyhodit ty láhve když by se daly využít

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama