Reklama

Řezání lahví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kalome
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 14:59
řezání lahví

Dobrý den
Mám doma pár lahví od frisca tak mě napadlo nechat si u sklenare odříznout hrdla a pak si je doma ozdobit(vím že se to dá dělat i po domacku)zajímalo by mě jestli si někdo nechal u sklenare takto řezat láhve a popřípadě kolik to zhruba stálo předem vám děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Monulie
Kecalka 151 příspěvků 6 inzerátů 23.02.18 15:37

Dělá *** a stálo to nějaký dvě kila za kus.

edit admin - odstraněn odkaz

Ester13
Kelišová 5687 příspěvků 23.02.18 15:46

Nebude levnější a hezčí koupit si pro „tvořeníčko“ vázy či skleničky nebo sklo na svíčky v IKEe?

kalome
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 16:40

No když tak čtu kolik to stojí tak to asi levněji vyjde hotová vázička. Jen mi bylo líto vyhodit ty láhve když by se daly využít

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký je už doma a vypadá mnohem lépe. Uzdravuje se?

Kvůli nemoci se musel vzdát natáčení seriálu Krejzovi i Receptáře prima... číst dále >

Tolik lidí z podsvětí? Jak viděli pohřeb Kočky místní

Pompézní pohřeb Jana Kočky mladšího (†28), který koncem září na dálnici D11... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >