Řezání lahví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kalome
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 14:59
řezání lahví

Dobrý den
Mám doma pár lahví od frisca tak mě napadlo nechat si u sklenare odříznout hrdla a pak si je doma ozdobit(vím že se to dá dělat i po domacku)zajímalo by mě jestli si někdo nechal u sklenare takto řezat láhve a popřípadě kolik to zhruba stálo předem vám děkuji za odpovědi

Reakce:
Monulie
Kecalka 164 příspěvků 5 inzerátů 23.02.18 15:37

Dělá *** a stálo to nějaký dvě kila za kus.

edit admin - odstraněn odkaz

Ester13
Kelišová 5826 příspěvků 23.02.18 15:46

Nebude levnější a hezčí koupit si pro „tvořeníčko“ vázy či skleničky nebo sklo na svíčky v IKEe?

kalome
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 16:40

No když tak čtu kolik to stojí tak to asi levněji vyjde hotová vázička. Jen mi bylo líto vyhodit ty láhve když by se daly využít

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >